ГоловнаПАРНайкращий час для подорожі до Південної Африки

Найкращий час для подорожі до Південної Африки

Від динамічного Кейптауна до космополітичних атмосфер Йоганнесбурга до просторів, таких як Намаква, Калахарі та Кару, Південна Африка залишається привабливим місцем для всіх типів мандрівників.

Різноманітний рельєф країни та вражаючі ландшафти дають прекрасну можливість відвідувати її цілий рік. Ось наш путівник щодо найкращого часу для відвідування Південної Африки.

Примітка редактора: Під час COVID-19, будь ласка, перевірте найновіші обмеження на поїздки, перш ніж планувати будь-яку поїздку, і завжди дотримуйтесь урядових медичних рекомендацій.

Пік сезону: листопад – березень

Найкращий час для музичних фестивалів

У піковий сезон Південно-Африканської Республіки можна багато чого зробити © Gallo Images / Getty Images
У піковий сезон Південно-Африканської Республіки можна багато чого зробити © Gallo Images / Getty Images

У Південній Африці завжди літній час, і якщо ви хочете відвідати їх у пікові часи, вам слід спланувати все заздалегідь. Прибережні та національні парки бронюють за місяць наперед, а в популярні місця відпочинку ціни на проживання зростають на 50% і більше.

Але якщо ви готові витратити гроші, на вас чекає безліч фестивалів та заходів, таких як парад на Кейптаун-стріт (Карнавал мису Менстрель). AFROPUNK, масовий міжнародний музичний концерт, на який приїжджають артисти з усього світу, розпочинається у грудні. Велосипедний тур в Кейптауні в березні привертає любителів велоспорту з усього світу.

Нейтральний сезон: з квітня по травень і з вересня по жовтень

Найкращий час для спостереження за дикою природою та китами

Весна та осінь - ідеальні сезони для спостереження за дикою природою в Південній Африці © Емма Шоу / Lonely Planet
Весна та осінь – ідеальні сезони для спостереження за дикою природою в Південній Африці © Емма Шоу / Lonely Planet

Нейтральний сезон пропонує менше натовпу і більше дикої природи. Квітень-травень забезпечує оптимальні умови для спостереження за дикою природою, тоді як вересень-жовтень – найкращий час для спостереження за китами. Сезон польових квітів триває з кінця серпня до початку вересня.

Низький сезон: з червня по серпень

Найкращий час для бюджетних мандрівників

Уникайте сезону дощів у Кейптауні та Західній Капській провінції, рухаючись на північ © Franz Aberham / Getty Images
Уникайте сезону дощів у Кейптауні та Західній Капській провінції, рухаючись на північ © Franz Aberham / Getty Images

Зима приносить нижчі ціни і менше натовпу, але в Кейптауні та Західному Кейпі сезон дощів. Північні райони, такі як Кару, трохи сухі і сонячніші в цей час. Серед найкращих зимових фестивалів – неймовірний 10-денний фестиваль устриць у липні.

Січня

Південноафриканці спускаються по туристичних районах, включаючи узбережжя та великі парки, під час літніх шкільних канікул (з початку грудня до середини січня). Забронюйте житло та транспорт заздалегідь. Піковий сезон для проживання – листопад-березень.

Лютий

Літо триває, посмішки на пляжах, канатні дороги вдвічі нижчі за Східну гору для заходу сонця та драматичні грози в Йо’бурзі. Слони жують дерева марули, а антилопи, зебри та жирафи кавертують у парках.

Для чогось трохи іншого, існує фестиваль Up the Creek. Запланований як другий за тривалістю музичний фестиваль на відкритому повітрі в Південній Африці, Up the Creek відбувається на березі річки Брід.

Велосипедний тур по Кейптауну привозить до міста понад 30 000 велосипедистів © Rodger Bosch AFP / Getty Images
Велосипедний тур по Кейптауну привозить до міста понад 30 000 велосипедистів © Rodger Bosch AFP / Getty Images

Березень

Літо котиться до осені, хоча дні залишаються сонячними, Ловвель парячий, а пейзажі зеленими. Добре підходить для піших прогулянок і пляжного бамбука в Західній Капській провінції. Культурні та музичні фестивалі відбуваються в Кейптауні та Йобурзі.

Квітень

Навколо Великодня є двотижневе шкільне свято, яке зазвичай вважають початком осені. Температура падає, і спостереження за дикою природою в Бушвельді починає виглядати привабливішим, ніж пляжний балаган. Сезон знищення дикої природи триває до травня.

Липень

Зима приносить дощ на мис, а хмари – на Столову гору. У північних районах спостерігаються свіжі сонячні дні та ясне нічне небо. Низький сезон – з червня по вересень, крім середини червня і до середини липня шкільних канікул.

Вересень - для спостереження за китами в Південній Африці © Vancouvergirl / Budget Travel
Вересень – для спостереження за китами в Південній Африці © Vancouvergirl / Budget Travel

Вересень

Зима починає поступатися місцем весні. Вишні цвітуть у Східному нагір’ї Фрі-Стейт у вересні та жовтні, які також є останніми посушливими місяцями для перегляду дикої природи. Шкільні канікули тривають з кінця вересня до початку жовтня.

Жовтень

Чудовий місяць для відвідування, пропонуючи переважно сонячну погоду без найгірших літніх натовпів та цін. На початку місяця проводяться 10-денні шкільні канікули в Південній Африці.

Південноафриканці вирушають на пляж у листопаді © Diriye Amey / 500px
Південноафриканці вирушають на пляж у листопаді © Diriye Amey / 500px

Листопад

Весна переходить у літо: польові квіти в Дракенсберзі, пляжний потенціал до того, як найгірша вологість вразить Квазулу-Натал, і все перераховане в Кейптауні та Західному Капському мисі. Дощ у Лоувельді. Починається піковий сезон.

Грудень

Гарячі сухі дні набирають сили, літо офіційно готується. Музичний фестиваль “AFROPUNK” в Йоганнесбурзі є ідеальним великим початком сезону міського музичного фестивалю.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини