ГоловнаПакистанПакистан провів грандіозний військовий парад на честь Дня Пакистану

Пакистан провів грандіозний військовий парад на честь Дня Пакистану

Військовий парад у зв’язку зі святкуванням Дня Пакистану, раніше перенесеним через «погодні негоди», пройшов в столиці в четвер на Парадній площі біля пагорбів Шакарпарян.

Церемонія почалася з прольоту винищувачів ВПС і ВМС Пакистану на чолі з начальником авіації Захір Ахмадом Бабаром Сідху, які вітали президента.

В прольоті брали участь винищувачі F-16, JF-17, Mirage, AWAC, P-3C Orion і ATR.

Контингенти пакистанської армії, ВМС Пакистану, ВПС Пакистану, груп спеціальних служб, прикордонного корпусу, рейнджерів, поліції Ісламабада, прикордонної поліції, сил безпеки аеропорту і бойскаутів пройшли повз помосту, вітаючи головних гостей.

JF-17 і Шерділс виконали акробатичні маневри, розфарбувавши небо незліченною кількістю квітів, поки захоплена публіка вітала їх.

Під час військового параду демонструється сучасний дрон.
Під час військового параду демонструється сучасний дрон.

У звіті також говориться, що в знак міцного зв’язку між Пакистаном і Туреччиною турецький винищувач також продемонстрував ряд чудових маневрів. Турецький військовий оркестр також здивував публіку, виконавши національні пісні.

У своєму виступі президент Альва сказав, що Пакистан має все необхідне для захисту своєї територіальної цілісності та суверенітету, категорично заявивши, що будь-який втручання отримає належну реакцію, повідомляє Радіо Пакистану.

«Ми будемо захищати нашу незалежність будь-яку ціну», – сказав він. Однак він додав, що Пакистан бажає миру, безпеки і розвитку в усьому регіоні і зробив практичні кроки для досягнення цього.

Свіжі новини

Погода

Також читайте