У Дубай заборонили кальян і обіди на терасах

Дубайський муніципалітет роз’яснив правила сервіровки блюд в ресторанах і кафе в години релігійного посту в дні священного місяця Рамадан. Зокрема, закладам громадського харчування заборонено обслуговувати гостей на терасах.

Виняток зроблено для ресторанів готелів, в тому числі пляжних: вони можуть приймати гостей в денний час на свіжому повітрі (в тому числі на пляжах). У міських ресторанах також забороняється виставляти їжу на вулицю.

Ресторани і кафе можуть продовжувати працювати на винос і здійснювати доставку страв в будинки або офіси. У муніципалітеті зазначили, що стеження за людьми, які приймають їжу в денний час в громадських місцях, не входить в їх зону відповідальності. Співробітники муніципалітету також не з’ясовували у людей, чи дотримуються вони релігійний пост.

Тим часом, у всіх закладах в денний час (в дні Рамадана) заборонено подавати гостям кальян. Це правило поширюється на ресторани готелів. Кальян можна подавати тільки після вечірнього розговіння, або іфтара, і до 04:00. Ресторани в дні священного місяця приймають останнє замовлення до 03:00. Це правило поширюється і на кальянні.

  Дубай розіграє мільйон на літньому торговому фестивалі

Раніше Департамент економічного розвитку Дубай дозволив ресторанам і кафе не завішувати вітрини і фасади, а також не встановлювати перегородки в денний час під час Рамадану.

Таким чином, заклади громадського харчування на території емірату продовжують обслуговувати жителів і гостей Дубай в годинник релігійного посту в звичайній обстановці. Ресторанам також не потрібно запитувати дозвіл на сервіровку алкоголю в денний час.

Місяць Рамадан у 2021 році триватиме до 12 травня. Тримати пост у священний місяць Рамадан є фардом (індивідуальної обов’язком) для мусульман.

У цей місяць за кожного віруючого, який тримає піст, ангели просять вибачення у Аллаха за його гріхи. Суть посту в місяць Рамадан полягає не в голодуванні, а в роботі над самим собою, над власним нафс (егом), зближення з Богом, можливість відмови від згубних звичок.

  Дубай розіграє мільйон на літньому торговому фестивалі
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Дубай розіграє мільйон на літньому торговому фестивалі

Літній фестиваль шопінгу і розваг «Дубайські літні сюрпризи» (Dubai Summer Surprises) пройде в Дубай з 24 червня по 4 вересня 2021 року. Жителів і...

На штучних островах Дубай відкриється найдовший приватний пляж

Один з найдовших пляжів Дубай Rainbow Beach готується до прийому гостей на штучному архіпелазі «Серце Європи» (The Heart of Europe), в 4 км від...

Продаж нерухомості в Дубаї продовжує відновлення

Згідно з новими дослідженнями, продаж нерухомості в Дубаї був найвищим за останні 16 місяців. За даними Mo’asher, офіційного індексу цін продажів від Департаменту Земель Дубая...

Дубай розраховує залучити на відпочинок заможних туристів за допомогою зіркових блогерів

Туристичні влади Дубай почали запрошувати учасників популярних західних телешоу і зіркових блогерів для популяризації Емірату як місця відпочинку для заможних людей. «Це наші нові посли,...
Погода

Останні новини