ОАЕ відкрили «зелені» коридори для щеплених мандрівників

Об’єднані Арабські Емірати приступили до створення «зелених» коридорів для вакцинованих мандрівників. Зокрема, такі коридори вже створені з Бахрейном і Сейшельськими островами.

З 13 травня 2021 року прибуваючим в Бахрейн мандрівникам з ОАЕ, які мають сертифікат про проходження вакцинації від COVID-19, більше не потрібно проходити обов’язковий карантин.

Цей крок відображає прагнення керівництва обох країн полегшити переміщення людей і простимулювати програму вакцинації від COVID-19. Влада обох країн розраховують, що в результаті створення таких коридорів бажаючих вакцинуватися побільшає.

Крім того, з 13 травня заробив ще один безпечний коридор – з ОАЕ на Сейшельські острови. Сторони також домовилися про взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію, виданих органами охорони здоров’я двох країн.

Крок спрямований на подальше відновлення двох країн від пандемії COVID-19. Варто відзначити, що сертифікати про вакцинації не звільняють мандрівників від необхідності дотримуватися інші заходи профілактики коронавируса.

ОАЕ відкрили «зелені» коридори для щеплених мандрівників

Громадяни та резиденти для подорожі по «зеленим» коридорами повинні пред’явити докази, що підтверджують проходження вакцинації, або сертифікат в додатку Al Hosn. Варто відзначити, що ОАЕ також підписали угоду про створення безпечних коридорів для мандрівників з Сербією і Грецією (з 18 травня).

  В ОАЕ відкриється найбільший в світі готель Hampton by Hilton

Раніше органи охорони здоров’я ОАЕ закликали громадян і резидентів країни пройти вакцинацію від COVID-19 перед відправленням в міжнародні подорожі – для їх власної безпеки і допомоги ОАЕ в боротьбі з пандемією коронавіруса.

Поряд з цим, мандрівники повинні враховувати епідеміологічні ризики і ретельно вибирати місця відпочинку, щоб не піддавати ризику себе і членів сімей, а також уникати поїздок в країни зі слабо розвиненою медичною інфраструктурою і зневагою нормами профілактики COVID-19 – носінням масок і правилами соціального дистанціювання.

  В ОАЕ відкриється найбільший в світі готель Hampton by Hilton

Додаткову інформацію з питань вакцинації можна отримати за телефонами 80011111 (Міністерство охорони здоров’я і профілактики ОАЕ), 8001717 (Департамент охорони здоров’я Абу-Дабі) і 800342 (Управління охорони здоров’я Дубая).

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини