ОАЕ припиняють авіасполучення з низкою країн

Міжнародні аеропорти Об’єднаних Арабських Еміратів припиняють прийом пасажирських авіарейсів з трьох країн Африки – Ліберії, Сьєрра-Леоне і Намібії. Обмеження вступають в силу з 23:59 в понеділок, 21 червня 2021 року.

Як повідомили в Головному управлінні цивільної авіації та Національному відомстві по управлінню надзвичайними ситуаціями та стихійними лихами, обмеження торкнуться як національних, так і міжнародних авіаперевізників.

Винятки будуть зроблені для транзитних рейсів, які повертаються в зазначені країни зі стикуванням в ОАЕ. Пасажири, які відвідували Ліберії, Сьєрра-Леоне і Намібію протягом останніх двох тижнів, не допускатимуться на рейси, що прямують до ОАЕ з третіх країн.

Вантажні авіаперевезення будуть продовжені в звичайному режимі. В управлінні підтвердили, що громадяни ОАЕ, їхні родичі першого ступеня, дипломати і члени офіційних делегацій, власники «золотого» і «срібного» посвідки на проживання в ОАЕ, а також працівники життєво важливих секторів економіки зможуть продовжити подорожі при дотриманні ряду умов.

  Автор кращого відео про літо в Дубай отримає великий грошовий приз

Зокрема, вони зобов’язані будуть пройти 10-денний карантин після прибуття в ОАЕ, а також здати ПЛР-тести після прильоту, на четвертий і восьмий дні перебування в країні. Термін придатності тестів становить 48 годин, вони повинні бути видані акредитованими лабораторіями і містити QR-код.

Починаючи з 11 червня, влада ОАЕ ввели обмеження на польоти з міст Замбії, Конго і Уганди. Транзитні пасажири, що побували в цих країнах в останні два тижні, не допускаються на рейси в ОАЕ. Тим часом, авіаперевізники приймають на борт громадян ОАЕ і їх найближчих родичів, дипломатів і членів офіційних делегацій, володарів «золотих» і «срібних» віз ОАЕ.

  Автор кращого відео про літо в Дубай отримає великий грошовий приз
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини