Наслідний принц Дубай вперше показав своїх дітей

Його Високість шейх Хамдан бен Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, наслідний принц і голова Виконавчої ради Дубай, опублікував першу фотографію зі своїми новонародженими дітьми.

У минулий четвер у наслідного принца народилися двійнята – хлопчик і дівчинка. Синові дали ім’я Рашид, дочки – Шейха. На адресу молодого батька продовжують надходити численні привітання – як від близьких родичів, так і від шанувальників і передплатників в соціальних мережах.

Нагадаємо, наслідний принц Дубай одружився 15 травня 2019 року. Його обраницею стала шейха Шейха бинт Саїд бен Тані Аль Мактум.

Шейх Хамдан бен Мухаммед Аль Мактум – член правлячої династії емірату Дубай, син Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума, наслідний принц Дубая з 1 лютого 2008 року.

Шейх Хамдан бен Мухаммед Аль Мактум є одним з тринадцяти дітей Мухаммеда бен Рашида Аль Мактума від його першої дружини Хінд бинт Мактум бін Джума Аль Мактум і його другим сином після Рашида Аль Мактума.

  ОАЕ припиняють авіасполучення з низкою країн

Принц Хамдан веде активний спосіб життя, список його захоплень величезний – стрибки з парашутом, дайвінг, рибалка, соколине полювання, сноубординг, велоспорт і багато іншого. У вільний час пише вірші під псевдонімом Fazza, які присвячує в тому числі своєї Батьківщини і сім’ї.

Серед домашніх вихованців Хамдана є такі екзотичні тварини, як білі тигри і леви. Особливу пристрасть для принца представляють породисті коні і кінні види спорту.

На рахунку Його Високості є кілька нагород престижних змагань, серед яких золота медаль Всесвітніх Кінних Ігор, що проходили у Франції в 2014 році. Сам принц вказував, що народився в сім’ї, де обожнюють коней, їзда верхи надає йому відчуття свободи. Крім іншого у шейха є кілька верблюдів, на одного з яких він витратив майже три мільйони доларів, дорогі автомобілі і власна яхта.

  ОАЕ припиняють авіасполучення з низкою країн

Багато часу приділяє благодійності, надаючи допомогу інвалідам та хворим дітям, закуповуючи медичне обладнання.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини