Наслідний принц Дубай вперше став батьком. У нього народилися двійнята

Його Високість шейх Хамдан бен Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, наслідний принц і голова Виконавчої ради Дубай, вперше став батьком.

У наслідного принца народилися двійнята – хлопчик і дівчинка. Синові дали ім’я Рашид, дочці – Шейха. На адресу шейха Хамдана надходять численні привітання.

Нагадаємо, наслідний принц Дубай одружився 15 травня 2019 року. Його обраницею стала шейха Шейха бинт Саїд бен Тані Аль Мактум.

Шейх Хамдан бен Мухаммед Аль Мактум – член правлячої династії емірату Дубай, син Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума, наслідний принц Дубай з 1 лютого 2008 року.

Шейх Хамдан бен Мухаммед Аль Мактум є одним з тринадцяти дітей Мухаммеда бен Рашида Аль Мактума від його першої дружини Хінд бинт Мактум бін Джума Аль Мактум і його другим сином після Рашида Аль Мактума.

Принц Хамдан веде активний спосіб життя, список його захоплень величезний – стрибки з парашутом, дайвінг, рибалка, соколине полювання, сноубординг, велоспорт і багато іншого. У вільний час пише вірші під псевдонімом Fazza, які присвячує в тому числі своєї Батьківщини і сім’ї.

  ОАЕ припиняють авіасполучення з низкою країн

Серед домашніх вихованців Хамдана є такі екзотичні тварини, як білі тигри і леви. Особливу пристрасть для принца представляють породисті коні і кінні види спорту.

На рахунку Його Високості є кілька нагород престижних змагань, серед яких золота медаль Всесвітніх Кінних Ігор, що проходили у Франції в 2014 році. Сам принц вказував, що народився в сім’ї, де обожнюють коней, їзда верхи надає йому відчуття свободи. Крім іншого у шейха є кілька верблюдів, на одного з яких він витратив майже три мільйони доларів, дорогі автомобілі і власна яхта.

  ОАЕ припиняють авіасполучення з низкою країн

Багато часу приділяє благодійності, надаючи допомогу інвалідам та хворим дітям, закуповуючи медичне обладнання.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини