На Expo 2020 Dubai презентують іновації, які змінять світ

Носійний пристрій, який попереджає про те, що соціальне дистанціювання не дотримується, та йорданська програма, яка допомагає вразливим громадам розвивати інтернет-бізнес під час блокування, є серед п’яти нових проектів, обраних у рамках конкурсу на пропозиції, пов’язані з Covid-19, від Глобальної програми найкращих практик Expo 2020 Dubai.

Обрані ініціативи приєднуються до 45 існуючих проектів найкращої практики, чиї прості, ефективні та локальні рішення вирішують деякі з найбільших проблем у світі, в тому числі викладені в Порядку денному сталого розвитку – 17 глобальних цілей, спрямованих на досягнення миру та процвітання для людей та Планети.

Останні доповнення з’являються сьогодні, коли Організація Об’єднаних Націй відзначає Всесвітній день творчості та інновацій, святкуючи винахідливість людини та креативну економіку, та їх важливу роль у наданні допомоги громадам на всій пандемії.

Ріем Аль Хашимі, генеральний директор Expo 2020 Dubai, сказав: “Вплив основних глобальних викликів чітко дав зрозуміти, що для побудови кращого майбутнього ми повинні працювати разом як глобальна спільнота”.

“Ці проекти забезпечують відчутні життєві рішення для викликів, спричинених пандемією, і ми з гордістю демонструємо їх на виставці Expo 2020 Dubai – єдиній у своєму роді глобальній платформі та впливовому інкубаторі для нових ідей”.

  Дубай розіграє мільйон на літньому торговому фестивалі

Серед нових проектів – SafeDistance, носійний пристрій від бельгійської фірми Lopos, який використовує сигнали тривоги, світло та вібрацію для попередження, коли соціальне дистанціювання не дотримується, та проект Maji, що базується в ОАЕ, який створив Maji Bucket – безпечний, низькотехнологічний та недорогий винахід, вироблений людьми з рішучістю в Гані, для забезпечення безпечної практики миття рук у сільських громадах.

Інший проект, SitatByoot, працює безпосередньо з уразливими громадами Йорданії, в першу чергу жінками, які працюють вдома під час блокування.

Під час пандемії вона розробила програму професійного навчання для створення сертифікованих «виробників», що виробляють одяг та вироби ручної роботи для продажу через сестринську платформу електронної комерції SitatByoot, Makesy.

На сьогоднішній день Makesy має сертифіковану мережу з понад 500 «виробників», які виконують замовлення з дому – допомагаючи їм виходити на ринок праці, розвивати свій бізнес в Інтернеті та забезпечувати більший дохід для своїх сімей.

  Продаж нерухомості в Дубаї продовжує відновлення

Під час конкурсу пропозицій Covid-19, який розпочався у вересні, Expo отримав заявки від 318 проектів у 78 різних країнах за п’ятьма основними напрямками: цифровізація; освіта та розвиток навичок; здоров’я та добробут; вода, санітарія та гігієна; та захист засобів до існування.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Продаж нерухомості в Дубаї продовжує відновлення

Згідно з новими дослідженнями, продаж нерухомості в Дубаї був найвищим за останні 16 місяців. За даними Mo’asher, офіційного індексу цін продажів від Департаменту Земель Дубая...

Дубай розраховує залучити на відпочинок заможних туристів за допомогою зіркових блогерів

Туристичні влади Дубай почали запрошувати учасників популярних західних телешоу і зіркових блогерів для популяризації Емірату як місця відпочинку для заможних людей. «Це наші нові посли,...

В Абу-Дабі оприлюднили статистику смертності після вакцинації

В Абу-Дабі не було зареєстровано жодного випадку смерті від COVID-19 серед жителів, які отримали дві дози вакцини, йдеться в дослідженні Центру громадської охорони здоров'я...

У Дубай виправдали росіянина у справі про непристойну фотосесії

Дубайський суд зняв з російського підприємця Олексія Концово звинувачення в організації фотосесії з оголеними дівчатами в Дубай. В даний час підприємець вже покинув Об'єднані Арабські...
Погода

Останні новини