ГоловнаОАЕФестиваль їжі в Дубаї 2021

Фестиваль їжі в Дубаї 2021

Восьмий гастрономічний фестиваль Dubai Food Festival (DFF) повертається на улюблений українськими мандрівниками курорт і покаже багатогранну кулінарну культуру Дубая. Фестиваль проводитиметься з 25 березня по 17 квітня 2021 року і в українських туристів, які відпочивають в Дубаї, мають можливість дізнатися про новини і тренди світової гастрономії, також спробувати класичну кухню Об’єднаних Арабських Еміратів. Максимально насичена подіями програма включатиме заходи: Дубайський ресторанний тиждень (Dubai Restaurant Week), розваги на пляжному майданчику Beach Canteen, тур «Приховані перлини» (Hidden Gems) і програму «Спогади для гурманів» (Foodie Experiences).

У поточному році програма фестивалю зосередиться навколо 4 головних частин кулінарної культури Дубая: її різноманітність (кухня представлена більше, ніж 200 національностями), справжня і домашня кухня, неповторні ресторанні страви і незвичайне співвідношення ціни і якості.

Підкреслюється, що для безпеки гостей, всі заходи і акції Дубайського гастрономічного фестивалю будуть проходити відповідно з поточними заходами безпеки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини