Expo 2020 в Дубай: Назад в майбутнє?

В пекучій пустелі всюди зустрічаються вивіски «Expo 2020», як ніби Дубай чекає майбутнє, яке вже залишилося в минулому.

Однак все ще попереду. Назва всесвітньої виставки, перенесеної на рік через пандемію Covid-19, залишилося колишнім.

На даний момент виставка запланована з 1 жовтня 2021 по 31 березня 2022 року за девізом «Мислимо разом, створюючи майбутнє» (“Connect thoughts, create the future”). Місце проведення знаходиться в південно-західній частині мегаполісу. Три ключові теми – це сталий розвиток, мобільність і можливості, вони представлені в трьох великих павільйонах.

Масове подія під час пандемії

На даний момент найбільший будівельний майданчик Дубай обробляється, як ніби завтра не настане. Повністю відірвавшись від глобальної кризи, ви відчуваєте себе немов в міхурі. Формуються дачні альтанки. Але наскільки реально масовий захід такого массшаба в даних обставинах?

Зрештою, організатори дотримуються свого прогнозу в 25 мільйонів відвідувань, більше 60 живих виступів в день. Жодна з 190 країн-учасниць поки не відмовилася від участі. На думку організаторів, всесвітня виставка може навіть стати «першим великим після-Коронавірусним заходом».

expo 2020 dubai

Дубай продовжує приваблювати туристів

Сьогодні здається, що до жовтня ціла вічність. Крім того, туризм, який в Дубай вже давно відновився, можна інтерпретувати як безперервне польове випробування на тлі коронавіруса і в боротьбі з пандемією.

  У Дубай заборонили кальян і обіди на терасах

Велика кількість рейсів і значні числа туристів надихають Дубай. Музеї і торгові центри відкриті, готелі і ресторани дивно заповнені. Застосовувані протоколи гігієни здаються в значній мірі ефективними. Як і в більшості країн, маски обов’язкові всюди.

Планування триває

Здається, ніщо не може сповільнити підготовку до Expo 2020 року, першої всесвітньої виставки в арабському світі. Для майбутніх відвідувачів маркування на підлозі і лавках вже попереджає про соціальне дистанціювання в два метри. Дозатори дезінфікуючих засобів доступні під сонячними модулями. Квіти можна спостерігати всюди, а дерева і сонячні парасольки забезпечують захист від палючого сонця.

Особливу увагу привертають увагу купол павільйону Аль-Васлуй (Al Wasl Dome) і павільйон приймаючої країни, роботи іспанського зоряного архітектора Сантьяго Калатрави. Тематично павільйон присвячений сталому розвитку майже закінчений, хоча викликає суперечливе почуття, оскільки ареал штучно видавлений за межі пустелі.

  Авіакомпанія Emirates розпочала тестування цифрових паспортів

Є певна невизначеність з приводу додаткових витрат, викликаних перенесенням виставки. Проте, початок шестимісячного шоу наближається, і, як заявлено, відкриття заплановане на жовтень цього року – «The Show Must Go On».

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Авіакомпанія Emirates розпочала тестування цифрових паспортів

Авіакомпанія Emirates приступила до використання в тестовому режимі мобільного додатка IATA Travel Pass, розробленого Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA). Додаток допоможе пасажирам легко і...

На Expo 2020 Dubai презентують іновації, які змінять світ

Носійний пристрій, який попереджає про те, що соціальне дистанціювання не дотримується, та йорданська програма, яка допомагає вразливим громадам розвивати інтернет-бізнес під час блокування, є...

У Дубай заборонили кальян і обіди на терасах

Дубайський муніципалітет роз'яснив правила сервіровки блюд в ресторанах і кафе в години релігійного посту в дні священного місяця Рамадан. Зокрема, закладам громадського харчування заборонено...

Дубай підтвердив 100%-ву готовність до «ЕКСПО-2020»

Дубай на 100% готовий до проведення всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», заявив Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем'єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая. «У...
Погода

Останні новини