ГоловнаУкраїна«Людина року: «Країна героїв»

«Людина року: «Країна героїв»

В цей складний доленосний час, коли наша країна героїчно виборює свою незалежність та цілісність, безпрецедентний від початку свого заснування широкомасштабний проект «Людина року» з честю продовжує свою місію. Бо ніколи, ні за яких обставин, за 27 років  діяльності програма не зрадила своїм фундаментальним засадам – утверджувати і розвивати ідеї патріотизму, незалежності та національної єдності.

5 листопада 2023 року відбулася 27-ма об’єднана урочиста церемонія вручення премії «Людина року 2021-2022». Проведення урочистого заходу ще раз засвідчило, що не зважаючи ні на які виклики часу, суспільно-культурне життя в нашій країні продовжується, а завданням соціально-відповідальних проектів було і є навіть у найскладніших умовах створювати підґрунтя для української ідентичності, стверджувати і зберігати традиції та духовні цінності нації.   В умовах масштабного збройного протистояння російській агресії програма «Людина року» зуміла швидко адаптуватися до нових реалій та поєднала актуальний суспільний складник з благодійним, прийнявши участь у зборі коштів для допомоги Силам оборони України.

Без сумніву, церемонія нагородження цього року була особливою. Адже окрім вручення традиційних премій в національних професійних номінаціях і спеціальних та міжнародних нагород, Вища Академічна рада загальнонаціональної програми «Людина року» вперше запровадила низку спеціальних військово-патріотичних премій під загальною назвою «НЕЗЛАМНІ». Ними були нагороджені ті, хто не шкодуючи ні свого здоров’я, ні життя, виявляючи героїзм, сміливість та відвагу, продовжує мужньо битися за нашу свободу на всіх фронтах – від військових та медиків до енергетиків та рятувальників.

Ця риса – НЕЗЛАМНІСТЬ УКРАЇНЦІВ – й досі дивує та надихає людей в усьому світі.  І сьогодні, в сувору годину випробувань, кожен з нас розуміє: немає справи важливішої, ніж підтримка захисників України. Саме тому загальнонаціональна програма «Людина року» та Фонд допомоги армії «Волонтерська Сотня «Україна-Світ» об’єднали зусилля по наданню допомоги нашим воїнам, організувавши в рамках церемонії вручення премії Благодійну акцію «Єдність патріотів». Учасники урочистого заходу з готовністю взяли участь у зборі коштів на потреби 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

Україна сьогодні об’єднала світ у спільній боротьбі за демократію і свободу. Вже другий рік поспіль її  доля не сходить з повістки дня найвпливовіших  престижних світових форумів та організацій. Тож цілком закономірним стало вручення міжнародних премій «Людина року 2021-2022» в галузі дипломатії -Надзвичайному та Повноважному Послу Італійської  Республіки в Україні пану П’єру Франческо Дзадзо і Надзвичайному та Повноважному Послу Турецької Республіки в Україні пану Ягмуру Ахмету Гюльдере (до жовтня 2023 р.). Ці міжнародні відзнаки програми ще раз засвідчили  надзвичайно важливу роль та місію, яку демонструють країни-партнери по коаліції в підтримку України.

Наша священна битва за Незалежність триває. Україна вже доказала всьому світу, що вона справді «КРАЇНА ГЕРОЇВ». І без сумніву, в серці кожного учасника урочистого дійства відгукнувся головний меседж, надісланий суспільству програмою «Людина року»:

Немає натхнення більшого, ніж діяти заради свободи!

Немає вчинків благородніших, ніж задля Перемоги великого народу!

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомляє засобам масової інформації та доводить до відома громадськості імена володарів спеціальних військово-патріотичних  премій «НЕЗЛАМНІ», міжнародних та спеціальних премій 27-ї об’єднаної загальнонаціональної програми «Людина року 2021-2022» та переможців у національних професійних номінаціях.

Володарі спеціальних військово-патріотичних премій «Незламні»:

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – «За героїзм, мужність, рішучість під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України».

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ – «За рішучість, силу духу, непримиримість до ворога і неймовірну стійкість, проявлені під час захисту державного кордону України».

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ «За бездоганну організацію по забезпеченню правопорядку, безпеки та захисту цивільного населення під час повномасштабної збройної агресії проти України».

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ – «За героїзм, військову звитягу, мужність, відвагу та неймовірну стійкість, виявлені під час захисту свободи і незалежності України».

ПрАТ «Національна енергетична компанія Укренерго» – «За високу професійну звитягу, мужність та незламність під час масштабного відновлення енергетичної інфраструктури України».

61 державна пожежно-рятувальна частина (м. Торецьк) ГУ ДСНС України у Донецькій області – «За самовіддані та героїчні вчинки під час найскладніших рятувальних операцій, пов’язаних з порятунком цивільного населення України, постраждалого внаслідок цілеспрямованих дій агресора».

Ростислав ГИБАЛО – провідний хірург, полковник медичної служби Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», заступник начальника Центру – «За самовіддане служіння, героїзм та високий лікарський професіоналізм при виконанні військового обов’язку в зоні бойових дій».

Олена МАСОРІНА – Засновниця фонду допомоги армії «Волонтерська Сотня «Україна-Світ» – «За активну громадянську позицію, доброчинність, невичерпний патріотизм, ініціативу та самовідданість, які консолідують суспільство та наближають перемогу українського народу над ворогом».

Володарі премії «Людина року-2021» в національних номінаціях:

«РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ»

Сергій ГАЙДАЙ – Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації (по березень 2023);

«ЛІДЕР ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОКУ»

Наталія БАЛАСИНОВИЧ – Голова Васильківської міської ОТГ Київської області;

«ФІНАНСИСТ РОКУ»

Олексій РУДНЄВ – Голова Правління ПуАТ «КБ АКОРДБАНК»;

«ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

ЖК «ARIA» – Компанія забудовник GEOS;

«АГРАРІЙ РОКУ»

Сергій КРОЛЕВЕЦЬ – Власник групи компаній «Ерідон»;

«ЛІДЕР АГРОПРОМИСЛОВОЇ ГАЛУЗІ ТА СТІЙКОГО НЕЗДОЛАННОГО БІЗНЕСУ»

Галина ГЕРЕГА – Засновник та голова ТОВ «Епіцентр К».

Дипломами лауреатів програми «Людина року-2021» були нагороджені:

Ганна ЗАМАЗЄЄВА (Голова Миколаївської обласної ради, до березня 2023 року) в номінації  «Регіональний лідер року»;

Василь ЩУР (Голова Міжгірської сільської ОТГ Закарпатської області) в номінації  «Лідер об’єднаної  територіальної громади року»;

Петро ЄВИЧ (Генеральний директор ТОВ «АгроРось») в номінації  «Аграрій року»;

Компанія MONEYVEO (CEO Сергій Сінченко) в номінації «Лідер інновацій року».

Володарі міжнародних і спеціальних премій програми «Людина року-2021»:

Пєр Франческо ДЗАДЗО Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні Міжнародна премія в галузі дипломатії.

Ягмур Ахмет ГЮЛЬДЕРЕ Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Міжнародна премія в галузі дипломатії.

Євгеній ПЕДАЧЕНКО директор ДУ «Інститут нейрохірургії ім.акад.А.Р.Ромоданова Національної академії медичних наук України» (до липня 2023 року) Спеціальна премія ім. Геннадія Книшова «За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей».

Фармацевтична компанія «ЕКОФАРМ» – Спеціальна премія «За вагомі наукові досягнення в галузі охорони здоров’я нації та розвиток вітчизняної фармації».

Група компаній FAVBET –  Спеціальна премія «За вагомий внесок у становлення та розвиток спорту і підтримку спортивної інфраструктури України».

Олексій ВАДАТУРСЬКИЙ (посмертно) –  Герой України, засновник та генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Спеціальна премія «За безпрецедентний особистий внесок у відродження та розвиток українського судноплавства та річкового флоту».

«Людина року: «Країна героїв»
Вручення спеціальної військово-патріотичної премії «Незламні» Збройним Силам України. Почесну нагороду вручають Сергій Куніцин та Марина Ставнійчук. Почесну нагороду отримують – заступник головнокомандувача ЗСУ, генерал-лейтенант Євген Мойсюк (третій справа) та бойові комбриги ЗСУ, які представляють різні роди військ.
«Людина року: «Країна героїв»
Вручення спеціальної військово-патріотичної премії «Незламні» Державній прикордонній службі України. Почесну нагороду вручають Сергій Куніцин та Марина Ставнійчук. Почесні нагороди отримують – заступник Голови державної прикордонної служби, генерал-майор Сергій Сердюк (третій зліва) та спеціальна делегація ДПСУ.
«Людина року: «Країна героїв»
Вручення міжнародної премії в галузі дипломатії за 2021 рік Надзвичайному та Повноважному Послу Італії в Україні Пʼєру Франческо Дзадзо. Премію вручають Анатолій Соловʼяненко та Інна Костиря.
«Людина року: «Країна героїв»
Вручення спеціальної військово-патріотичної премії «Незламні» Національній поліції України. На передньому плані заступник Голови Національної поліції України, генерал поліції третього рангу Сергій Кобець. Почесну нагороду вручають Василь Лазоришинець та Олена Геращенко.
«Людина року: «Країна героїв»
Переможець в номінації «Регіональний лідер року-2021» Сергій Гайдай. Премію вручають Павло Козирєв та Ольга Сумська.
«Людина року: «Країна героїв»
Вручення спеціальної військово-патріотичної премії «Незламні» Національній Гвардії України. Нагороду вручають (справа наліво) Наталія Бучинська та Вадим Гуржос. Нагороду отримують командувач НГУ, бригадний генерал Олександр Півненко, офіцер НГУ (перебував в полоні Азовсталь) Михайло Вернигора, дружина загиблого під час оборони Харкова офіцера НГУ Анна Орлова з сином.
«Людина року: «Країна героїв»
Полковник служби цивільного захисту Олександр Сторʼєв під час вручення спеціальної військово-патріотичної премії «Незламні» Державній службі з надзвичайних ситуацій України.
«Людина року: «Країна героїв»
Наталія Баласинович – володар титулу «Людина року-2021» в номінації «Лідер обʼєднаної територіальної громади року». Нагороду вручають Василь Костицький та Анастасія Даугуле.
«Людина року: «Країна героїв»
Вручення спеціальної військово-патріотичної премії «Незламні» українським енергетикам. Почесну нагороду отримує голова правління «Національна енергетична компанія «Укренерго» Володимир Кудрицький.
Премію вручають Ростислав Карандєєв та Анна Замазєєва.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2021» в номінації «Лідер об’єднаної територіальної громади року»

Професійна довідка про лауреата: Наталія Баласинович Голова Васильківської міської територіальної громади...

Лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2021» в номінації «Лідер агропромислової галузі та стійкого нездоланного бізнесу»

Професійна довідка про лауреата: Герега Галина Федорівна Співзасновниця, голова ТОВ «Епіцентр...

Лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2021» в номінації «Аграрій року»

КРОЛЕВЕЦЬ Сергій Президент МПП Фірма «Ерідон» Власник групи компаній «Ерідон»  «Сприяти розвитку...