Німеччина другий рік поспіль скасовує святкування Октоберфесту

Цієї осені на найбільшому в світі народному фестивалі більше не підніматимуться пивні келихи. Німецькі чиновники оголосили про скасування Октоберфесту, відзначаючи другий рік поспіль, що традиція відмінена через занепокоєння коронавірусом.

«Це було непросте рішення, але я повинен прийняти його зараз, і я зробив це», – заявив у понеділок лорд-мер Мюнхена Дітер Райтер, назвавши здоров’я і безпеку пріоритетами. «Ось чому в Мюнхені в цьому році теж не буде Wiesn».

Хоча Європейський Союз планує знову відкритись для повністю вакцинованих американців цього літа, Рейтер попередив, що пандемія ще не закінчена: «Ризик того, що люди тут можуть заразитися коронавірусом, просто занадто великий», – додав він, визнавши економічні наслідки.

Спочатку 187-е святкування Октоберфесту повинно було відбутися з 18 вересня по 3 жовтня. Незважаючи на те, що до нього ще більше чотирьох місяців, рішення було одностайним, як описав президент Баварії доктор Маркус Седер, через три фактори. “По-перше: ситуація занадто невизначена. Ми маємо тут економічні зобов’язання – пізніше скасування Октоберфесту буде економічною втратою”, – сказав він на прес-конференції.

  Міністр фінансів Німеччини відкидає звинувачення у фіаско Wirecard

Раніше існувала надія, що Октоберфест 2021 може бути проведений безпечно, але третя хвиля COVID-19 поклала цьому кінець. В даний час країна перебуває в режимі блокування, яке, як очікується, триватиме до червня, повідомляє CNBC. Це включає заборону на великі збори, і фестиваль, як правило, приваблює шість мільйонів відвідувачів, повідомляє Associated Press.

На сьогодні в Німеччині зареєстровано 3438186 випадків захворювання на COVID-19 та 83660 смертей, згідно з даними Ресурсного центру коронавірусу Джона Хопкінса.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Міністр фінансів Німеччини відкидає звинувачення у фіаско Wirecard

Міністр фінансів Німеччини заперечив будь-яку провину у шахрайстві Wirecard у розмірі декількох мільярдів євро. Олаф Шольц приєднується до довгого списку політиків та чиновників, які заперечують...

Октоберфест 2021: бути чи не бути

Чи відбудеться Октоберфест 2021 чи ні, поки невідомо, але заявки на бронювання вже накопичуються. «Відгук вельми позитивний», - кажуть організатори. «Люди хочуть брати участь». Навпаки,...

Німецькі готелі вимагають компенсацію від Booking.com

Німецька готельна асоціація (IHA) підтримує колективний позов, збуджений приблизно 2000 власниками готелів в окружному суді Берліна проти Booking.com. Асоціація пояснює своє зобов'язання допомогти отельєрам відстояти...

19-річний єгиптянин переміг на виборах в Ешборні в Німеччині

Міністр імміграції Єгипту Набіла Макрам привітала 19-річного єгипетського юнака, який переміг на виборах у штаті Ешборн у Німеччині. Марвін Ісаак, який живе в Німеччині, вивчає...
Погода

Останні новини