ГоловнаНімеччинаЛітній відпочинок для німців став набагато дорожчим

Літній відпочинок для німців став набагато дорожчим

Після двох років пандемічних обмежень на поїздки багато німців з нетерпінням чекають на літню відпустку цього року. Але повідомлення про високі темпи інфляції та зростання цін не зупиняють туристичну індустрію. Згідно з аналізом, проведеним платформою порівняння цін idealo, цього літнього сезону деяким мандрівникам доведеться витратити на 46 відсотків більше коштів, ніж минулого року.

Як показують дані, 42 відсотки споживачів намагаються заощадити гроші, скорочуючи відпустку та поїздки. Експерти проаналізували, наскільки високий рівень інфляції відбивається на вартості цьогорічних відпускних поїздок на прикладі двох різних подорожей, популярних серед німецьких відпустників: політ на Майорку та відпочинок у кемпінгу в Австрії.

Витрати на приліт та відліт, а також на проживання (без урахування харчування) протягом шести ночей на людину у серпні були розглянуті порівняно з відповідним періодом минулого року. Крім того, в аналіз включені приклади середніх цін на окремі продукти, які класично входять до пакувального листа.

Дорогі літні канікули – Майорка на 46 відсотків дорожче

Якщо в серпні 2021 року переліт у Пальма-де-Майорка в обидва кінці, як і раніше, коштує в середньому 65 євро на людину, то цього літа мандрівникам доведеться заплатити в середньому на 41 відсоток більше – середня ціна складе близько 92 євро. Ночівля в готелі на іспанському острові цього року також значно дорожча: якщо у серпні минулого року відпочиваючим доводилося платити за ніч всього 69 євро, то цього сезону ночівля коштуватиме близько 101 євро. За прибуття та від’їзд, а також шість ночей у готелі споживачі заплатять у серпні цього року загалом 695 євро та, таким чином, на 46 відсотків більше, ніж торік.

Крім більш високих витрат на проїзд та проживання, цього літа мандрівникам доведеться глибше залізти в кишеню за такими типовими товарами, як валізи (+30 відсотків), взуття для купання (+36 відсотків) та засоби для засмаги (+4 відсотки).

Ціни на пальне збільшують витрати на відпочинок у кемпінгу

Усім, хто вирішить цього року вирушити у відпустку в кемпінг на власному автомобілі (альтернатива – караван), доведеться приготуватися до високих витрат на пальне, незважаючи на знижки палива. Якщо минулого року поїздка в обидва кінці із середньою витратою палива з Берліна до Целль-ам-Зеї коштувала близько 161 євро (з караваном: 252 євро), то цього року за ту саму відстань водії заплатять у середньому на 43 відсотки більше (без каравану: 230 євро, з караваном: 359 євро).

Вартість ночівлі в кемпінгах Австрії зросла в середньому на 7 відсотків порівняно з попереднім роком – у цей сезон цього року туристи заплатять еквівалент близько 17 євро на людину. Таким чином, тижневе перебування у серпні 2022 року коштуватиме приблизно 101 євро. Загалом цього року мандрівникам доведеться витратити 341 євро на відпочинок у кемпінгу в Австрії, включаючи дорогу туди і назад з Берліна – на 29 відсотків більше, ніж минулого року.

Любителі кемпінгу, які хочуть заздалегідь придбати відповідне спорядження, також повинні очікувати підвищення цін: наприклад, вуличне взуття (+7 відсотків), рюкзаки (+6 відсотків) і похідне спорядження (+10 відсотків) коштують дорожче, ніж у той же період 2021 року.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини