ГоловнаНавчанняКоледж ім. Карла Фрідріха Гьорделера приймає заявки на вступ

Коледж ім. Карла Фрідріха Гьорделера приймає заявки на вступ

Коледж ім. Карла Фрідріха Гьорделера – це програма підвищення кваліфікації без відриву від виробництва для активних працівників керівної ланки, які докладають зусиль для відповідальної й орієнтованої на суспільне благополуччя діяльності у сфері врядування, економіки і громадянського суспільства.

Впродовж року навчання в коледжі його учасники набувають знань і вмінь у сфері доброго врядування, міжгалузевого співробітництва та інноваційного менеджменту. Вони отримують унікальну можливість ознайомлення з німецькими і європейськими організаціями і вдосконалюють свої компетенції з керівництва. За підтримки досвідчених проектних менеджерів кожен з них реалізує власний проект з доброго врядування у своїх країні. Мовою програми є німецька.

Хто може подавати заявку?

Коледж адресований керівним кадрам з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, Сербії, Туреччини й України, які працюють у сфері управління, економіки та НУО.

Коледж ім. Карла Фрідріха Гьорделера  із доброго врядування – це програма Фонду Роберта Боша у співпраці з Німецькою академією зовнішньої політики (DGAP). Програму у функції директора коледжу супроводжує професор Ґюнтер Фергойґен, віце-президент Європейської комісії у відставці.

Заявки приймаються до 18 лютого 2019 року.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини