ГоловнаCOVID Travel NewsКонтрольний список для поїздок до Нідерландів

Контрольний список для поїздок до Нідерландів

Не подорожуйте до Нідерландів

Якщо ви зараз перебуваєте за межами Нідерландів і хочете поїхати або повернутися до Нідерландів, перед поїздкою ознайомтесь із цими 7 пунктами. Наприклад, коли вам потрібно показати результат тесту ПЛР і як довго ви повинні самостійно поставити карантин.

Заборона на в’їзд

Якщо ви перебуваєте в країні, яка входить до Європейського Союзу (ЄС) або Шенгенської зони, заборона на в’їзд на вас не поширюється. Якщо ви не громадянин країни ЄС чи країни Шенгенської зони, заборона на в’їзд до ЄС стосується вас. Ви можете подорожувати до Нідерландів, лише якщо потрапляєте в одну з категорій звільнення від заборони на виїзд.

Наступні винятки із заборони на в’їзд до ЄС:

  • Ділові мандрівники
  • Студенти, які бажають приїхати до Нідерландів навчатися на термін менше трьох місяців
  • Висококваліфіковані мігранти, які бажають приїхати до Нідерландів на роботу на термін менше трьох місяців
  • Професіонали в культурному та творчому секторах
  • Громадяни, які не є голландцями, і які підпадають під дію домовленостей для партнерів, що перебувають у далеких відносинах.

Заборона польоту

Існує заборона на польоти з Великобританії, Кабо-Верде, ПАР та країн Центральної та Південної Америки. Також існує заборона на стикування пасажирських поромів із Великобританії. Звільнення застосовуються до певних обмежених категорій мандрівників.

Вимоги до негативного результату ПЛР-тесту

Якщо ви подорожуєте до Нідерландів на літаку, кораблі, поїзді чи автобусі з району високого ризику, вам необхідно пройти тестування на коронавірус. Ви повинні представити негативний результат цього тесту ПЛР перед від’їздом. Застосовуються певні пільги, в тому числі для дипломатів та водіїв вантажівок. Результат тесту ПЛР повинен відповідати певним вимогам, а мазок повинен бути взятий не більше ніж за 72 години до вашого прибуття до Нідерландів. Не потрібно показувати результат тесту на ПЛР, якщо ви приїжджаєте з країни, що входить до списку безпечних країн ЄС.

Негативна вимога швидкого тесту

Якщо ви подорожуєте до Нідерландів повітряним або морським транспортом із країни, що має високий ризик, незабаром перед вильотом ви повинні пройти швидкий тест. Застосовуються певні винятки, зокрема для дипломатів. Експрес-тест повинен відповідати певним вимогам.

Негативна декларація про тестування

Якщо ви приїжджаєте з країни, яка не входить до ЄС чи Шенгенської зони, і ви не є громадянином ЄС чи країни Шенгенської зони, ви повинні заповнити негативну декларацію про тестування і носити її з собою.

Декларація про стан здоров’я для авіаперевезень

Якщо ви подорожуєте повітряним транспортом, ви повинні заповнити декларацію про стан здоров’я та носити її з собою. Деякі авіакомпанії дозволяють заповнювати цю декларацію про стан у цифровому вигляді під час реєстрації.

Самокарантин

Ви повинні здійснити самокарантин протягом 10 днів після прибуття до Нідерландів. Ви можете знову пройти тестування на 5 день після вашого приїзду. Якщо результат буде негативним, ви можете закінчити свій карантин.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...