ГоловнаМексикаМексика закриває знамениті руїни Майя напередодні Великодня

Мексика закриває знамениті руїни Майя напередодні Великодня

Туристи, які погано поводяться під час відпустки в Мексиці, змусили чиновників закрити один з найпопулярніших археологічних пам’яток країни на великодні святкові вихідні.

За повідомленням Associated Press, офіційні особи в Мексиці планують закрити Чичен-Іцу на півострові Юкатан з 1 по 4 квітня в надії стримати поширення COVID-19.

«Сумно бачити, наскільки все стало недисциплінованим», – сказав Лусіо Ернандес Гутьєррес, виконуючий обов’язки начальника поліції Кінтана-Роо – штату, де знаходяться такі гарячі точки, як Тулум, Канкун і Косумель, повідомляє AP. Він вказав на туристів як на гірших порушників, сказавши: «Було дійсно неприємно бачити, як сотні людей ходять без масок».

Чичен-Іца був великим доколумбових містом, побудованим майя. В даний час це другий по відвідуваності археологічний пам’ятник Мексики, який зазвичай привертає близько двох мільйонів відвідувачів на рік. Об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – одна з найбільш популярних одноденних поїздок для відвідувачів в Канкун, одне з обмежених місць відпочинку, відкритих для мандрівників з США прямо зараз.

Мексиканські офіційні особи закрили об’єкт Чичен-Іца на початку 2020 року, оскільки світ закрив кордони і основні визначні пам’ятки, щоб стримати пандемію коронавируса. У вересні Чичен-Іца знову відкрився з обмеженнями по місткості, перевірками температури і вимогами до масок для обличчя.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...

Греблі, що рятують мільйони життів: найбільші споруди світу

Людство створює греблі з різних причин: для запобігання потопам,...