Форум “Покоління рівності” при “ООН-жінки” проходить у Парижі

Форум “Покоління рівності” – всесвітній саміт, присвячений питанням гендерної рівності, який проводиться структурою “ООН-жінки” під спільним головуванням Франції та Мексики в партнерстві c громадянським суспільством, яке задає йому імпульс. Форум пройде в Мехіко з 29 по 31 березня 2021 року, а потім в Парижі з 30 червня по 2 липня.

Форум “Покоління рівності” – всесвітній саміт, присвячений питанням гендерної рівності

Через 25 років після проведення історичної четвертої Всесвітньої конференції зі становища жінок і прийняття Пекінської декларації та Платформи дій, які складають найбільш повну основу для розширення прав і можливостей жінок і забезпечення гендерної рівності, форум підведе підсумки виконаної роботи і намітить програму конкретних дій для того, щоб реалізувати гендерна рівність до 2030 року в рамках безпрецедентної межпоколенческой кампанії “Покоління рівності: на захист прав жінок та рівного майбутнього”.

Форум пройде у форматі глобального відкритого обговорення, спрямованого на сприяння термінових заходів і розширенню прав і можливостей в області гендерної рівності. Він дозволить підкреслити силу мобілізації на захист прав жінок, феміністську солідарність і імпульс з боку молоді для здійснення глибинних перетворень. Під час роботи форуму буде налагоджена прямий зв’язок з іншими регіонами світу за допомогою інтерактивних сеансів, щоб забезпечити максимальну залученість.

  У Парижі відкрився кінотеатр-готель

Спільна участь у форумі представників різних зацікавлених сторін: громадянського суспільства, державної влади, підприємств, муніципалітетів, парламентських асамблей, профспілок, засобів масової інформації тощо – допоможе привернути увагу до межпоколенческого і багатостороннім партнерствам.

Форум дозволить встановити конкретні партнерські відносини і підвищити відповідальність з метою більш масштабного вживання термінових заходів по найважливіших питаннях для досягнення гендерної рівності.

Коаліції дій форуму “Покоління рівності”: курс на досягнення конкретних результатів

Франція прийматиме форум “Покоління рівності” з 30 червня по 2 липня. Напередодні його будуть сформовані багатосторонні коаліції дій. Як і в ході головування Франції у Великій сімці, коаліції будуть об’єднувати уряди, громадянське суспільство і приватний сектор для досягнення за 5 років конкретних і вимірних результатів по наступним шести темам:

  • Гендерне насильство
  • Економічне право і юстиція
  • Право розпоряджатися своїм тілом, сексуальне і репродуктивне здоров’я
  • Діяльність жінок на захист кліматичної справедливості
  • Технології та інновації
  • Феміністські рухи і лідерство
  У Парижі відкрився кінотеатр-готель

Ці теми були визначені структурою “ООН-жінки” в тісній співпраці з громадянським суспільством, Мексикою і Францією.

Франція очолить одну коаліцію дій і буде в найближчі місяці працювати з усіма партнерами, щоб забезпечити успіх цього історичного заходу на захист гендерної рівності.

Джерело: офіційний сайт посольства Франції в Україні

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Від дому не далі 10 кілометрів, нові правила для французів

Президент Еммануель Макрон оголосив в середу, що Франція продовжила ізоляцію від COVID-19 по всій країні як мінімум на місяць. З суботи Франція вимагатиме, щоб жителі...

Мексика закриває знамениті руїни Майя напередодні Великодня

Туристи, які погано поводяться під час відпустки в Мексиці, змусили чиновників закрити один з найпопулярніших археологічних пам'яток країни на великодні святкові вихідні. За повідомленням Associated...

Путін, Меркель і Макрон обговорили врегулювання конфлікту на сході України, Білорусь, Сирію, Навального

Канцлер Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон провели спільну відеоконференцію з президентом Росії Володимиром Путіним. Федеральний канцлер, президент Франції і президент Росії спочатку обговорили...

Лувр розмістив всю свою колекцію мистецтв для перегляду в Інтернеті

Це найвідоміший музей у світі, в якому зберігається одна з найвідоміших картин на планеті - «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, і ті, хто мріє...
Погода

Останні новини