ГоловнаМедицинаЯку помилку ви робите під час гоління під пахвами?

Яку помилку ви робите під час гоління під пахвами?

Гоління – найпопулярніший метод видалення волосся під пахвами. Це легко, безболісно, ​​займає всього кілька хвилин, тому віддають перевагу багатьом жінкам і чоловікам. Зазвичай ми голимось, переміщуючи бритву вгору і вниз по пахві. Результатом у більшості випадків є подразнення шкіри, почервоніння, свербіж, вросле волосся та інші види дискомфорту, які турбують нас.

За словами дерматолога з Майамі доктора Алісії Барба, якого цитує purewow.com, саме з цієї причини гоління викликає таке подразнення шкіри пахв. Це також причина, через яку з’являється вросле волосся і відчуття печіння після гоління.

Як зменшити роздратування після гоління?

Якщо ви використовуєте правильну техніку гоління, це зменшить роздратування і волоски, що вросли на пахвах після гоління. За словами доктора Барба, ви повинні рухати бритвою у формі букви X, тобто голитися перехресними рухами поверхнею пахви.

Цей метод допомагає зменшити подразнення і зменшити вросле волосся, тому що волосся під пахвами не росте в одному напрямку, як, наприклад, на ногах і руках, а росте в різних напрямках.

Гоління пахв найбільше ефективно, якщо робити це поперечними рухами. Це не тільки закриє всі волоски, що ростуть у різні боки, але й зробить шкіру гладкою та захищеною від подразнення.

Чому ця техніка працює?

Техніка Х-подібного гоління пахв ефективна саме тому, що покриває зростання всіх волосків без багаторазового повторення рухів, що є причиною подразнення. Х-подібне гоління допомагає видалити всі волоски з меншим рухом, відповідно, з меншим подразненням шкіри у цій делікатній ділянці. За словами доктора Барба, якщо ви голитеся таким чином, вросле волосся також зменшується.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода