ГоловнаМедицинаДослідження: хто вижив після Covid-19 страждає психічними розладами

Дослідження: хто вижив після Covid-19 страждає психічними розладами

У дослідженні брало участь більше 230000 пацієнтів хто пережив Covid-19, в якому протягом шести місяців було діагностовано мозковий або психічний розлад протягом шести місяців, що дозволяє припустити, що пандемія може викликати хвилю психічних і неврологічних проблем.

Дослідники, що проводили аналіз, заявили, що неясно, як вірус був пов’язаний з психічними захворюваннями, такими як тривога і депресія, але, за даними Reuters, це були найбільш поширені діагнози серед 14 розладів, на які вони звертали увагу.

Випадки інсульту, деменції та інших неврологічних розладів після Covid були рідше, зазначають дослідники, але все ще були значними, особливо у тих, хто мав тяжкий Covid-19.

“Наші результати вказують на те, що хвороби головного мозку та психічні розлади частіше зустрічаються після Covid-19, ніж після грипу чи інших респіраторних інфекцій”, – сказав Макс Таке, психіатр з Оксфордського університету Великобританії, який був одним із керівників цієї роботи.

«Наші результати показують, що хвороби мозку і психічні розлади більш поширені після Covid-19, ніж після грипу або інших респіраторних інфекцій», – сказав Макс Таке, психіатр з Британського Оксфордського університету, який був одним із керівників цієї роботи.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини