Дослідження: хто вижив після Covid-19 страждає психічними розладами

У дослідженні брало участь більше 230000 пацієнтів хто пережив Covid-19, в якому протягом шести місяців було діагностовано мозковий або психічний розлад протягом шести місяців, що дозволяє припустити, що пандемія може викликати хвилю психічних і неврологічних проблем.

Дослідники, що проводили аналіз, заявили, що неясно, як вірус був пов’язаний з психічними захворюваннями, такими як тривога і депресія, але, за даними Reuters, це були найбільш поширені діагнози серед 14 розладів, на які вони звертали увагу.

Випадки інсульту, деменції та інших неврологічних розладів після Covid були рідше, зазначають дослідники, але все ще були значними, особливо у тих, хто мав тяжкий Covid-19.

“Наші результати вказують на те, що хвороби головного мозку та психічні розлади частіше зустрічаються після Covid-19, ніж після грипу чи інших респіраторних інфекцій”, – сказав Макс Таке, психіатр з Оксфордського університету Великобританії, який був одним із керівників цієї роботи.

  В ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

«Наші результати показують, що хвороби мозку і психічні розлади більш поширені після Covid-19, ніж після грипу або інших респіраторних інфекцій», – сказав Макс Таке, психіатр з Британського Оксфордського університету, який був одним із керівників цієї роботи.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Pfizer і BioNTech заявляють, що їх вакцина захищає на 6 місяців

Американський виробник ліків Pfizer і його німецький партнер BioNTech оголосили в четвер, що їх вакцина проти коронавируса ефективна протягом шести місяців після другої дози. Основне...

Серія вакцин Johnson & Johnson COVID-19 не пройшла перевірку якості

Партія вакцини COVID-19 від Johnson & Johnson не відповідає стандартам якості і не може бути використана, заявив у середу наркогігант. Виробник ліків не сказав, скільки...

КіберНіж – це майже ідеальний метод лікування раку. Клініка Спіженко

Клініка Спіженко – перший медичний центр у Східній Європі, в якому почали застосовувати роботизовану систему КіберНіж для безопераційного лікування онкологічних захворювань та судинних патологій....
Погода

Останні новини