Як Мальдіви запустили кампанію вакцинації для туристів

Visit Maldives розпочав нову кампанію під назвою “Я щеплений”.

Проект має на меті поділитися позитивним повідомленням щодо вакцинації персоналу, що працює в туристичному секторі, а також просувати ініціативи, спрямовані на забезпечення того, щоб Мальдіви залишалися одним із найбезпечніших напрямків для мандрівників.

Мета цієї кампанії – зробити Мальдіви першої в світі повністю вакцинованою туристичною галуззю.

Поряд з унікальним географічним утворенням островів, які забезпечують природну фізичну віддаленість, а також жорсткі заходи з охорони здоров’я і безпеки на місцях, повністю вакцинована сектор туризму буде додатковою перевагою для заохочення туристів до відвідування цього напрямку.

Кампанія була запущена під час прес-конференції, організованої Visit Maldives і Міністерством туризму Мальдів.

До заходу приєднались міністр туризму Мальдів, міністр охорони здоров’я, генеральний секретар Асоціації гостьових будинків Мальдівських Островів та заступник голови Мальдівської асоціації туристичної галузі.

Як Мальдіви запустили кампанію вакцинації для туристів
Керуючий директор Мальдівських корпорацій з маркетингу та зв’язків з громадськістю (MMPRC), пан Тойіб Мохамед під час запуску кампанії «Я щеплений»

Захід розпочався вступним словом міністра туризму Мальдівських островів Абдулли Маусума, який зазначив про вплив Covid-19 на туристичну галузь.

  Мальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

Він наголосив на величезних жертвах, зусиллях та наполегливій роботі галузі охорони здоров’я, туристичної галузі та всіх членів мальдівського суспільства.

На мікросайті буде відображатися лічильник, що показує кількість працівників туристичної галузі, які були щеплені, та надасть працівникам інформацію про те, як зареєструватися для вакцинації, а також найновіші інструкції HPA.

Кампанія спрямована на те, щоб переконати мандрівників в тому, що Мальдіви продовжують залишатися одним з найбезпечніших напрямків для подорожей в нинішньому кліматі, і продемонструє відвідувачам величезні зусилля і інвестиції, які країна зробила для забезпечення безпеки як місцевого населення, так і мандрівників.

  Мальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

Програма вакцинації на Мальдівах почалася в лютому, і уряд має намір в найближчі місяці надати безкоштовну вакцинацію проти Covid-19 всім жителям Мальдів.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Індійські туристи рятують економіку Мальдів

Індія стала основним ринком для Мальдів, при цьому туристи з Індії переважають відвідувачів з інших країн. Міністр туризму Мальдів Абдулла Маусум повідомив, як після...

e-Віза в Україну, правила та порядок оформлення

Українська е-Віза (електронна віза) видається іноземцям для поїздок в Україну приватною, туристичною, діловою метою, для лікування, діяльності у сфері науки, освіти, культури, спорту, а...
Погода

Останні новини