ГоловнаКвиткиСтали відомі ціни та напрямки нового українського лоу-коста

Стали відомі ціни та напрямки нового українського лоу-коста

В міжнародному аеропорту «Київ» відбулася презентація нової української авіакомпанії Bees Airline.

Перший рейс авіакомпанія Bees Airline виконала 18 березня 2021 року. Це чартерний рейс з Києва до Шарм-ель-Шейху.

Ольга Товкес, генеральний директор компанії «МАСТЕР-АВІА»: «Всі необхідні сертифікати та дозволи у авіакомпанії Bees Airline вже є. Тож ми впевнені, що весняно-літній навігації нічого не завадить. Ми дуже сподіваємося на тривалу співпрацю з нашими новими партнерами».

Рейси виконуються з аеропорту “Київ”, який буде аеропортом базування Bees Airline. Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського розташований в діловому центрі столиці в 7 км від центру міста, за кількістю рейсів і пасажиропотоку посідає 2 місце в Україні.

Стали відомі ціни та напрямки нового українського лоу-коста

Олександр Джиджора, комерційний директор авіакомпанії Bees Airline: «…Наш базовий аеропорт «Київ» дуже зручний, саме тому ми його і обрали. Сподіваємося, наші привабливі ціни та зручна локація аеропорту швидко приверне увагу пасажирів до співпраці саме з нами…».

На початку операційної діяльності авіаційний парк авіакомпанії Bees Airline матиме два повітряних середньомагістральних судна типу Boeing 737-800 NG на 189 місць та вже незабаром флот поповниться ще двома літаками цього типу. У 2022 році флот налічуватиме вже шість літаків.

Цінова політика авіакомпанія має бути досить лояльною. І хоча точна вартість за квитки на ті чи інші напрямки не названа, орієнтовно можна розраховувати на 1000-1500 грн за один квиток.

Стали відомі ціни та напрямки нового українського лоу-коста

Євгеній Хайнацький, в.о. генерального директора авіакомпанії Bees Airline: «…Наша авіакомпанія матиме до кінця року 4 літаки Boeing 737, щороку ми будемо поповнювати флот і нашу маршрутну карту. На сьогодні з авіакомпанією працює туроператори TPG та TEZ TOUR. Але цілком ймовірно що найближчим часом авіакомпанія Bees Airline буде надійним партнером дzя всіх охочих».

Перші чартерні міжнародні рейси Bees Airline виконуватиме до популярних курортів Єгипту та Туреччини. Згодом авіакомпанія здійснюватиме регулярні рейси за європейськими напрямками. Сьогодні точно відомо, що є заплановані рейси щодня до аеропорту в Єгипті, також в маршрутному плануванні є українські аеропорти в Запоріжжі, Одесі, Херсоні, Львові та ін.

Незабаром буде анонсування всієї географії польотів нового українського авіаперевізника.

Свіжі новини

Погода

Також читайте