ГоловнаКореяПівнічна Корея заборонила людям сміятися на 11 днів

Північна Корея заборонила людям сміятися на 11 днів

Влада видала наказ з нагоди десятої річниці смерті свого колишнього лідера.

Північнокорейцям заборонено сміятися та пити протягом 11 днів у десяту річницю смерті колишнього лідера Кім Чен Іра.

Влада наказала публіці не показувати ознак щастя, коли Північна Корея поминає його смерть.

Кім Чен Ір правив Північною Кореєю з 1994 року до своєї смерті у 2011 році, і йому успадковував його третій та молодший син, нинішній лідер Кім Чен Ин. Тепер, через десять років після його смерті, північнокорейці змушені дотримуватися 11-денного періоду жалоби, протягом якого їм не дозволяється сміятися або вживати алкоголь.

“У період жалоби ми не повинні пити алкоголь, сміятися або займатися розважальними заходами”, – сказав Radio Free Asia (RSA) північнокорейський чоловік із північно-східного прикордонного міста Сінийджу.

Джерело додало, що північнокорейцям не дозволили купувати продукти 17 грудня, у річницю смерті Кім Чен Іра.

Він додав: “У минулому багато людей, які були викриті в п’яному чи алкогольному сп’янінні під час жалоби, були заарештовані і розглядалися як ідеологічні злочинці. Їх відвезли, і їх більше ніколи не бачили. Навіть якщо член вашої родини вмирає під час жалоби, ви повинні немає права голосно кричати, і тіло має бути винесене після того, як усе закінчилося. Люди не можуть навіть святкувати власні дні народження, якщо вони потрапляють у період жалоби”.

Кім Чен Ір помер від серцевого нападу 17 грудня 2011 року у віці 69 років, правивши країною протягом 17 років за умов жорстокої та репресивної диктатури.

У той час як жалоба, яка проводиться щороку, зазвичай становить 10 днів, цього року буде 11 днів, щоб відзначити десяту річницю його смерті.

Інше джерело, мешканець південно-західної провінції Південний Хванхе, сказало, що поліцейським було наказано стежити за людьми, які не мали належного розладу під час жалоби.

Він сказав RSA: “З першого дня грудня у них є особливий обов’язок боротися з тими, хто порушує настрій колективної жалоби. Це особливий місячний обов’язок поліції. Я чув, що правоохоронці не сплять взагалі”.

Жалоба по Кім Чен Іра та його батько Кім Ір Сену впливає на повсякденне життя північнокорейців. Жителі скаржаться, що живих змушують оплакувати цих двох мерців «до смерті».

Три покоління Кіма правили Північною Кореєю з того часу, як Кім Ір Сен заснував країну в 1948 році. Коли Кім Ір Сен помер у 1994 році, його старший син Кім Чен Ір успадкував владу. Кім Чен Ин – третій і молодший син Кім Чен Іра, який прийшов до влади після смерті батька у 2011 році.

На ознаменування десятої річниці смерті Кім Чен Іра у різних провінціях Північної Кореї організовуються виставки його фотографій та проводяться концерти на його пам’ять. Група лекцій та пропаганди старих солдатів, що складається з колишніх солдатів віком від 50 до 60 років, відвідує кожну фабрику, компанію та районну охорону, щоб розповісти людям про тяжку роботу та самовідданість Кім Чен Іра.

Мешканка округу Пуріон розповіла, що там, де вона живе, вже розпочалися лекції та виступи.

Вона сказала: «Напевно, було б краще забезпечити мешканців вугіллям або дровами на зиму, ніж лекціями та пропагандою, які насправді так само корисні, як папуга, що говорить».

Зубожлива Північна Корея піддавалася численним міжнародним санкціям через її програми створення ядерної зброї та балістичних ракет і тривалий час страждала від хронічної нестачі продовольства. Країна переживає найважчу за останні роки економічну кризу, порушену як санкціями, так і добровільною блокадою коронарного вірусу.

В останні місяці на фотографіях лідера видно його різке схуднення, що, за словами Дженні Таун, старшого наукового співробітника Центру Стімсона, «грає роль у уявленні Кіма про те, що він більш відповідальний перед людьми». Офіційне корейське центральне телебачення транслювало інтерв’ю з неназваним громадянином, який сказав, що люди були «приголомшені» зміною їхньої зовнішності і що «всі тільки починають плакати», побачивши Кім.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині знайшли ким замінити туристів з України

У Туреччині знайшли, ким замінити українських туристів — як...

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...