У Шанхаї відкрилася туристична Мега виставка

У понеділок у Шанхаї відкрилася мегавиставка для секторів туризму, гостинності та побуту.

«Туризм Плюс Шанхай +2021» – це, по суті, три різні ярмарки та шоу, об’єднані в одне, выставка округляється 100 форумами і самітами, а також 29 професійними і міжнародними змаганнями, від веслування на каное до китайської кухні.

На виставку підписалися колосальні 5 000 учасників . Очікується, що близько 400 000 відвідувачів відвідають Національний виставковий і конференц-центр (Шанхай), найбільший в світі моноблочний комплекс.

Величезні 5000 учасників виставки підписалися на виставку, де близько 400 000 відвідувачів очікують натовпу Національним виставковим та конференц-центром (Шанхай), найбільшим у світі комплексом моноблоків.

Туризм Плюс Шанхай об'єднує індустрію туризму, громадського харчування та образотворчого життя. / CFP
Туризм Плюс Шанхай об’єднує індустрію туризму, громадського харчування та образотворчого життя. / CFP

Захід проходить на трьох майданчиках, що займають площу понад 600 000 квадратних метрів.

Серед виставок – Hotelex Shanghai, міжнародна виставка індустрії гостинності, яка проходить з 29 березня по 1 квітня. Агенти і дистриб’ютори продемонструють широкий спектр послуг та продуктів для готельного і ресторанного бізнесу, включаючи рішення для прибирання, обладнання для громадського харчування, посуд, а також продукти харчування.

Hotel & Shop Plus, з 30 березня по 2 квітня, демонструє новітні розробки в області готельної меблів, дизайну та декору, а також рішення щодо запобігання епідемій та дезінфекції для індустрії гостинності в Шанхайському новому міжнародному виставковому центрі.

  Метеорний дощ "Лірід" цього місяця принесе сліпучі падаючі зірки

Крім того, для відвідувачів відкриється виставка, на якій буде представлено більше 1200 квадратних метрів захоплюючих туристичних пейзажів, а також Китайська (Шанхайська) міжнародна виставка човнів (CIBS) і виставка стилю життя, на якій представлено понад 600 брендів і понад 20 нових продуктів.

Метою мегавиставкі є підтримка індустрії туризму, заохочення інвестицій та співробітництва в суміжних секторах, а також розширення можливостей всієї галузевого ланцюжка. За словами Ченг Мейхонга, заступника директора Шанхайського управління культури і туризму, це великий проект «14-го п’ятирічного плану» Шанхая і одна з трьох ключових програм туристичної індустрії міста.

Фанг Шічжун, глава місцевого бюро культури і туризму, на церемонії відкриття зазначив, що туризм в Шанхаї – це важливе вікно в «те, як світ бачить Китай», і важлива ланка для внутрішнього і міжнародного співробітництва в галузі туризму.

  Метеорний дощ "Лірід" цього місяця принесе сліпучі падаючі зірки

Фанг сказав, що місто запустить план з розвитку своєї туристичної індустрії за рахунок створення ряду туристичних курортів світового класу, впровадження цифрового трансформації і підвищення рівня обслуговування.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Гонконг призупиняє всі рейси з Індії, Пакистану і Філіппін

Згідно з останніми змінами, Гонконг призупинив всі польоти з Індії на 14 днів, починаючи з 20 квітня по 3 травня. Як повідомляється, уряд Гонконгу оголосило...

ТОП-7 найкращих ізольованих монастирів у світі

У ці важкі часи в умовах пандемії Covid-19 багато мандрівників шукають ізоляції та менш людних напрямків. Ось чому деякі нетрадиційні види туризму зростають у...

Безкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Протягом останніх років, і особливо з початку пандемії, Google пропонував різні безкоштовні інструменти для туристичного та гостинного секторів, щоб допомогти професіоналам у галузі туризму. Різні...

Інновації в туризмі? Як підняти сектор на слідуючий рівень

Однією з небагатьох галузей, яка завжди змінюється та розвивається, є туризм. Досвід подорожей сьогодні абсолютно відрізняється від того, що було 10 або навіть 5...
Погода

Останні новини