ГоловнаКитайУ Шанхаї відкрилася туристична Мега виставка

У Шанхаї відкрилася туристична Мега виставка

У понеділок у Шанхаї відкрилася мегавиставка для секторів туризму, гостинності та побуту.

«Туризм Плюс Шанхай +2021» – це, по суті, три різні ярмарки та шоу, об’єднані в одне, выставка округляється 100 форумами і самітами, а також 29 професійними і міжнародними змаганнями, від веслування на каное до китайської кухні.

На виставку підписалися колосальні 5 000 учасників . Очікується, що близько 400 000 відвідувачів відвідають Національний виставковий і конференц-центр (Шанхай), найбільший в світі моноблочний комплекс.

Величезні 5000 учасників виставки підписалися на виставку, де близько 400 000 відвідувачів очікують натовпу Національним виставковим та конференц-центром (Шанхай), найбільшим у світі комплексом моноблоків.

Туризм Плюс Шанхай об'єднує індустрію туризму, громадського харчування та образотворчого життя. / CFP
Туризм Плюс Шанхай об’єднує індустрію туризму, громадського харчування та образотворчого життя. / CFP

Захід проходить на трьох майданчиках, що займають площу понад 600 000 квадратних метрів.

Серед виставок – Hotelex Shanghai, міжнародна виставка індустрії гостинності, яка проходить з 29 березня по 1 квітня. Агенти і дистриб’ютори продемонструють широкий спектр послуг та продуктів для готельного і ресторанного бізнесу, включаючи рішення для прибирання, обладнання для громадського харчування, посуд, а також продукти харчування.

Hotel & Shop Plus, з 30 березня по 2 квітня, демонструє новітні розробки в області готельної меблів, дизайну та декору, а також рішення щодо запобігання епідемій та дезінфекції для індустрії гостинності в Шанхайському новому міжнародному виставковому центрі.

Крім того, для відвідувачів відкриється виставка, на якій буде представлено більше 1200 квадратних метрів захоплюючих туристичних пейзажів, а також Китайська (Шанхайська) міжнародна виставка човнів (CIBS) і виставка стилю життя, на якій представлено понад 600 брендів і понад 20 нових продуктів.

Метою мегавиставкі є підтримка індустрії туризму, заохочення інвестицій та співробітництва в суміжних секторах, а також розширення можливостей всієї галузевого ланцюжка. За словами Ченг Мейхонга, заступника директора Шанхайського управління культури і туризму, це великий проект «14-го п’ятирічного плану» Шанхая і одна з трьох ключових програм туристичної індустрії міста.

Фанг Шічжун, глава місцевого бюро культури і туризму, на церемонії відкриття зазначив, що туризм в Шанхаї – це важливе вікно в «те, як світ бачить Китай», і важлива ланка для внутрішнього і міжнародного співробітництва в галузі туризму.

Фанг сказав, що місто запустить план з розвитку своєї туристичної індустрії за рахунок створення ряду туристичних курортів світового класу, впровадження цифрового трансформації і підвищення рівня обслуговування.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...

Греблі, що рятують мільйони життів: найбільші споруди світу

Людство створює греблі з різних причин: для запобігання потопам,...