ГоловнаКиргизстанПосольство Киргизької Республіки в Україні організували круглий стіл для бджолярів

Посольство Киргизької Республіки в Україні організували круглий стіл для бджолярів

З метою підвищення потенціалу бджолярів Киргизстану, Посольство Киргизької Республіки в Україні, спільно з з Асоціацією бджолярів Киргизької Республіки, з 1 по 2 березня в м.Бішкек і з 3 по 4 березня поточного року в м.Ош проводять круглий стіл на тему «Стан та перспективи співробітництва основних гравців ланцюжка доданої вартості натурального меду» за участю експертів Науково-дослідного центру «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича» Національної Академії Аграрних Наук України.

Протягом даного заходу українські фахівці будуть проводити навчання з генетики медоносних бджіл, селекції, біологічних методів боротьби зі шкідниками і хворобами бджіл без шкідливого впливу на якість меду, технологій виробництва меду і інноваційних методів утримання пасік, а також, з інших напрямів бджільництва.

Крім того, 5-8 березня в м.Ош, спеціально для виробників бджолопакетів і бджоломаток, буде організований 4-х денний навчальний курс по племінній справі в бджільництві.  Учасники курсу отримають сертифікат за підсумками навчання від українських фахівців.

За підсумками круглого столу буде підписано Меморандум про співпрацю між Асоціацією бджолярів Киргизької Республіки і Національним науковим центром «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича» Національної Академії Аграрних Наук України.

Джерело: Посольство Киргизької Республіки в Україні

Свіжі новини

Погода

Схожі новини