ГоловнаКатарQatar Airways розширює мережу до 140 напрямків

Qatar Airways розширює мережу до 140 напрямків

Qatar Airways оголосила про плани виконувати близько 1200 щотижневих рейсів по більш ніж 140 напрямками у піковий літній сезон.

Це на десять напрямків більше, ніж за зиму.

Авіакомпанія заявила, що продовжить розширювати свою мережу напрямків, стверджуючи, що вона пропонує більше рейсів за міжнародними напрямками, ніж будь-яка інша авіакомпанія.

До середини літа Qatar Airways планує перебудувати свою мережу по більш ніж 140 напрямками, включаючи 23 в Африці, 14 в Північній і Південній Америці, 43 в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, 43 в Європі і 19 на Близькому Сході.

За словами оператора, багато міст будуть обслуговуватися за чітким щоденним графіком або великою кількістю рейсів.

Виконавчий директор atar Airways Group Акбар Аль Бейкер сказав: “Ми пишаємося тим, що очолюємо міжнародну авіацію, впроваджуючи найвищі стандарти біологічної безпеки та гігієни та інвестуючи в новітні інновації для спрощення подорожей та відновлення довіри пасажирів протягом складного періоду в історії авіації.

Qatar Airways Cargo зіграла життєво важливу роль в підтримці надійного розкладу по всій мережі пунктів призначення.

З початку пандемії Qatar Airways допомогла перевезти понад 500 000 тонн предметів медичного призначення і доставила понад 15 мільйонів доз вакцини проти Covid-19 в більш ніж 20 країн.

Вантажний перевізник продовжує приділяти увагу підтримці бізнесу своїх клієнтів і забезпечення глобальної торгівлі, підтримуючи при цьому постраждалі регіони по всьому світу.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини