ГоловнаКатарКінець бойкоту - Qatar Airways відновили польоти в ОАЕ

Кінець бойкоту – Qatar Airways відновили польоти в ОАЕ

Після підписання історичної мирної угоди на саміті країн Персидського засідання в Аль-Улі Катар має намір налагодити відносини з низкою країн ССЗ. Зокрема, кінець бойкоту означає поновлення подорожей і торгових відносин між Катаром та Об’єднаними Арабськими Еміратами, а також рештою регіону.

Маршрути та мережі Qatar Airways

Нещодавно отриманий дозвіл на політ над рештою повітряного простору регіону означає, що весь глобальний маршрут авіарейсів Qatar Airways, що складається з більш ніж 130 пунктів призначення, буде легко доступним для мандрівників ОАЕ. Тепер вони також мають можливість підключатися до великої глобальної мережі Qatar Airways, що здійснює понад 800 щотижневих рейсів до більш ніж 120 пунктів призначення.

Рейси до та з Дубай

З 27 січня 2021 року авіакомпанія Qatar Airways почала здійснювати два щоденні рейси до міжнародного аеропорту Дубай (DXB).

QR1018 Доха 19:00 – 21:10 Дубай
QR1002 Доха 01:00 – 03:10 Дубай
QR1003 Дубай 05:30 – 05:40 Доха/Дубай 06:00 – 06:10 Доха
QR1019 Дубай 22:40 – 22:50 Доха

Рейси в Абу-Дабі та з них

З 28 січня 2021 року пропонується щоденний рейс за маршрутом Доха – Абу-Дабі (AUH) згідно з розкладом нижче.

QR1054 Доха 19:50 – 21:55 Абу-Дабі
QR1055 Абу-Дабі 23:25 – 23:35 Доха

Міжнародні напрямки Qatar Airways

Міжнародні мандрівники з ОАЕ знову можуть повністю використати розгалужену міжнародну мережу Qatar Airways. Охоплюючи понад 130 міжнародних напрямків, мандрівники мають випробувати найвищий досвід у міжнародних рейсах, підкреслюючи комфорт, безпеку та першокласні послуги. Нижче наведено деякі міжнародні напрямки авіакомпанії Qatar Airways, доступні для мандрівників, які відправляються з ОАЕ.

Амстердам, Балі, Бангкок, Барселона, Берлін, Бостон, Будапешт, Каїр, Копенгаген, Делі, Франкфурт, Женева, Стамбул, Йоганнесбург, Куала-Лумпур, Лос-Анджелес, Мадрид, Мальдіви, Малага, Маямі, Осло, Сіетл, Сейшели, Софія , Венеція, Відень тощо.

Політ з Qatar Airways

Qatar Airways славиться своїм акцентом на безпеці та добробуті пасажирів. Ось деякі пільги, яким клієнти можуть насолоджуватися польотами на літаку.

Літайте зі спокоєм

Авіакомпанія є гордим отримувачем 5-зіркового рейтингу безпеки COVID-19 від Skytrax, першої авіакомпанії у світі, яка досягла цього монументального подвигу. Qatar Airways також досягла алмазного стандарту в Асоціації безпеки пасажирських авіаперевезень (APEX) з питань охорони здоров’я на базі аудиту SimpliFlying.

Qatar Airways також готовий включити ще одну новаторську функцію безпеки у вигляді 100% технології розваг під час польоту “Zero-Touch”. Технологія Zero-Touch дозволить пасажирам з’єднати свої персональні електронні пристрої з екраном IFE на спинці сидіння, підключившись до Wi-Fi «Oryxcomms» і просто відсканувавши QR-код, що відображається на екрані.

Ця функція дозволить пасажирам мінімізувати поверхневий контакт, одночасно користуючись приблизно 4000 розважальних пропозицій за допомогою удостоєної нагород авіакомпанії системи розваг Oryx One під час польоту.

Крім того, Qatar Airways також має стати першою авіакомпанією в Європі, Близькому Сході та в Північній Африці, яка надасть пасажирам у бізнесі та економіці можливість поєднати свої особисті навушники Bluetooth із бортовою системою IFE у всіх кабінах літака Boeing 787 -9 флоту.

Насолоджуйтесь нагородами Qatar Airways QSuite

Кінець бойкоту - Qatar Airways відновили польоти в ОАЕ

Бізнес-клас QSuite дозволяє мандрівникам насолоджуватися неперевершеним рівнем комфорту та конфіденційності під час своїх довгих перельотів. Як визнано нагородами Skytrax World Airline Awards 2019, QSuite відзначився серед своїх однолітків, запропонувавши пасажирам повністю лежаче крісло, двері та перегородки, що гарантують повну конфіденційність.

Доповнений щедрими місцями для зберігання та приємною кухнею, QSuite пропонує новий стандарт комфортного польоту.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини