Доходи Канадського туризму скоротилися майже на половину

Як повідомило минулого тижня Статистичне управління Канади, доходи від туризму в країні знизилися майже вдвічі в 2020 році, який закінчився падінням валового внутрішнього продукту галузі в четвертому кварталі на 3,3%.

Федеральне агентство повідомило, що індустрія туризму відставала від економіки в цілому, яка виросла на 2,3% в четвертому кварталі і впала на 5,4% в 2020 році.

За даними Статистичного управління Канади, зайнятість в сфері туризму впала на 28,7% в 2020 році, причому більша частина спаду припала на другий квартал. У секторі послуг харчування та житла зафіксовано найбільші втрати робочих місць – 32,3% і 35,2% відповідно.

Доходи Канадського туризму скоротилися майже на половину

У 2020 році частка внутрішнього туризму в загальних доходах від туризму в Канаді зросла до 92,7% в порівнянні з 78,4% в 2019 році, що є наслідком обмежень на міжнародні поїздки.

  Як регіони Італії готуються до відкриття літнього сезону

У четвертому кварталі виручка від внутрішнього туризму Канади знизилася на 3,4%. Збільшення доходів від пасажирських авіаперельотів на 18,5% частково компенсувало зниження витрат на послуги харчування та автомобільне паливо. Однак в цілому 400 співробітників втратили роботу в секторі авіаперевезень.

Авіаційний сектор вважається одним з двигунів економіки країни через його важливість для перевезення людей і товарів, а також впливу туризму на економіку країни. Міжнародна асоціація пілотів авіаліній, в яку входять близько 60 000 пілотів, які працюють на 30 компаній в Канаді і США, обговорює ситуацію з урядовими чиновниками про ефективної фінансової допомоги.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

ТОП-7 найкращих ізольованих монастирів у світі

У ці важкі часи в умовах пандемії Covid-19 багато мандрівників шукають ізоляції та менш людних напрямків. Ось чому деякі нетрадиційні види туризму зростають у...

Безкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Протягом останніх років, і особливо з початку пандемії, Google пропонував різні безкоштовні інструменти для туристичного та гостинного секторів, щоб допомогти професіоналам у галузі туризму. Різні...

Інновації в туризмі? Як підняти сектор на слідуючий рівень

Однією з небагатьох галузей, яка завжди змінюється та розвивається, є туризм. Досвід подорожей сьогодні абсолютно відрізняється від того, що було 10 або навіть 5...

Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Турецька «гаряча точка» Бодрум буде приймати іноземних туристів, оскільки мер міста очікує в три рази більше туристів, ніж у 2020 році, незважаючи на пандемію...
Погода

Останні новини