Ізраїль змінив правила в’їзду для іноземців. На що потрібно звернути увагу?

Іноземні громадяни, які бажають в’їхати до Держави Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в’їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції (детальна інформація щодо порядку отримання дозволу розміщена нижче).

ПЛР тест перед прильотом до Ізраїлю

В’їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у Вас є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест. Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію (щеплення) від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

У виняткових випадках Ви можете подати заявку на отримання дозволу на в’їзд до Ізраїлю без проведення ПЛР-тесту на COVID-19, за посиланням https://survey.gov.il/he/PCR2

Страховий поліс

Для отримання дозволу на в’їзд в країну також вимагається діючий медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Медична декларація та ізоляція

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні заповнити декларацію особи, яка в’їжджає до Ізраїлю за посиланням https://govforms.gov.il/mw/forms/Quarantine@health.gov.il?displang=en

Декларація має бути заповнена не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

Якщо після надсилання декларації необхідно оновити ці дані, це можна зробити через Центром охорони здоров’я за номером 5400 *.

Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні (мотель). Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР тести, у визначені спеціальним протоколом дати, результати яких є негативними). Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не підлягають самоізоляції.

Медична декларація, дозвіл на в’їзд в країну, результати тесту на COVID-19 та інші документи потрібно роздрукувати і мати при собі для пред’явлення компетентним органам Ізраїлю. Особи, які хворіють COVID-19 не зможуть сісти на літак.

  Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

Іноземець, який в’їжджає до Ізраїлю (який вилікувався від COVID 19 або пройшов вакцинацію), повинен виконувати вимоги Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю, включаючи серологічний тест та електронний браслет (фінансується за рахунок іноземця).

Інформація МОЗ Ізраїлю для прибуваючих та тих, відлітає з Ізраїлю https://www.gov.il/en/service/requestentrytoisraelcovid19

Ізраїль змінив правила в'їзду для іноземців. На що потрібно звернути увагу?

Санкції за порушення режиму в’їзду 

Іноземець, який залишить територію Ізраїлю до закінчення встановленого терміну самоізоляції без спеціального дозволу, порушує закони Держави Ізраїль, а відтак наступний в’їзд до Ізраїлю такій особі буде заборонений.

В’їзд іноземних громадян, які вакциновані або вилікувалися від COVID-19 буде дозволений у таких випадках:

  • Громадянин Ізраїлю або постійний житель Ізраїлю, який проживає за кордоном і має члена сім’ї першого ступеня споріднення в Ізраїлі, може в’їхати до Ізраїлю для відвідування зі своїм чоловіком / дружиною та дітьми, навіть якщо вони іноземні громадяни.
  • Іноземець, який має родича першого ступеня споріднення, що проживає в Ізраїлі (громадянин Ізраїлю або постійний мешканець Ізраїлю), може в’їхати до Ізраїлю для відвідування зі своїм чоловіком / дружиною та дітьми.
  Ізраїль та Марокко підписали угоди про зміцнення двосторонніх відносин

Усі іноземні громадяни, які бажають в’їхати в Ізраїль, повинні пред’явити дійсне свідоцтво про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 (крім дітей віком до одного року).

В’їзд до Ізраїлю іноземних громадян, які не були вакциновані / не одужали від COVID-19, буде дозволено в наступних випадках:

  • Іноземний громадянин, одружений з ізраїльським громадянином або постійним жителем Ізраїлю та їх неповнолітніми дітьми, у разі відповідності таким умовам:
  • А. Шлюб зареєстрований в Реєстрі населення Ізраїлю
  • В. За наявності доказів про справжні стосунки

Транзит

Транзитні пасажири повинні пред’явити перед посадкою на рейс до Ізраїлю медичну довідку з негативним результатом ПЛР тесту на COVID19, виданим не більше ніж за 72 години до планованого часу посадки в Ізраїлі за умови, що загальний час пересадки не перевищує 24 години.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Ізраїль після річного обмеження знову відкриває кордони

Ізраїль знову відкриє свої кордони для міжнародних подорожей 23 травня після більш ніж року. Однак відвідувачам доведеться повністю вакцинуватись проти Covid-19 і, як очікується, вони...

Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

Острів Яс Абу-Дабі запустив нову онлайн-кампанію бренду під назвою «Переживіть це, щоб у це повірити» - покликану спонукати відпочиваючих із Ізраїлю відвідати острів Яс. Рекламна...

Ізраїль та Марокко підписали угоди про зміцнення двосторонніх відносин

Угоди, спрямовані на зміцнення альянсу в галузях економіки, освіти, говорить ізраїльський посланник. Ізраїльські та марокканські установи підписали в п'ятницю дві угоди про посилення співпраці в...

Більше половини ізраїльтян отримали обидві дози вакцини проти Covid-19

За словами міністра охорони здоров'я, Ізраїль ввів дві дози вакцини Covid-19 більш ніж половині свого 9,3-мільйонного населення. Швидке розгортання вкацінаціі, допомогло країні вийти з...
Погода

Останні новини