Ізраїль та Марокко підписали угоди про зміцнення двосторонніх відносин

Угоди, спрямовані на зміцнення альянсу в галузях економіки, освіти, говорить ізраїльський посланник.

Ізраїльські та марокканські установи підписали в п’ятницю дві угоди про посилення співпраці в галузі економіки та освіти, заявив глава дипломатичної місії Ізраїлю в Марокко.

Перша угода була підписана між Генеральною конфедерацією марокканських підприємств (CGEM), найбільшою корпоративною групою в Марокко, і однією з провідних технологічних компаній Ізраїлю IBEO, заявив Девід Говрін у Twitter.

Інша угода була підписана між Національною школою бізнесу та менеджменту в Касабланці та Школою управління Тель-Авівського університету, сказав Говрін.

Угода забезпечить ізраїльських та марокканських студентів кращою освітою та можливостями працевлаштування, зазначив він.

Ізраїль назвав Говріна, свого колишнього посла в Єгипті, тимчасовим повіреним у справах у Марокко 11 січня. Цей крок відбувся через 20 років після закриття офісу зв’язку в північноафриканській країні.

  Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

У 2000 році Марокко розірвало всі зв’язки з Ізраїлем після бурхливої ​​реакції останнього на другу палестинську інтифаду та припинення мирних переговорів з палестинцями.

Але в грудні Марокко відновило дипломатичні відносини за спонсорованою США угодою. Це стала четвертою арабською країною, яка погодилася на нормалізацію з Ізраїлем у 2020 році після ОАЕ, Бахрейну та Судану.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Ізраїль скасував обов’язкове носіння масок на відкритому повітрі

Ізраїль скасував обов’язкове носіння масок для обличчя на відкритому повітрі і повністю відкрив школи в неділю в останнє повернення до відносної норми, підсиленої масовою...

Ізраїль після річного обмеження знову відкриває кордони

Ізраїль знову відкриє свої кордони для міжнародних подорожей 23 травня після більш ніж року. Однак відвідувачам доведеться повністю вакцинуватись проти Covid-19 і, як очікується, вони...

Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

Острів Яс Абу-Дабі запустив нову онлайн-кампанію бренду під назвою «Переживіть це, щоб у це повірити» - покликану спонукати відпочиваючих із Ізраїлю відвідати острів Яс. Рекламна...

Ізраїль змінив правила в’їзду для іноземців. На що потрібно звернути увагу?

Іноземні громадяни, які бажають в'їхати до Держави Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем...
Погода

Останні новини