ГоловнаІталіяІталійська виставкова група і Deutsche Messe уклали угоду

Італійська виставкова група і Deutsche Messe уклали угоду

Німецька компанія через свою дочірню компанію Hannover Fairs Mexico і італійського організатора виставок підписали стратегічну угоду про проведення нових заходів в Мексиці.

Два найвідоміших організатора спеціалізованих виставок в Європі підписали важливу угоду про активізацію ряду спеціалізованих виставок в Мексиці. Спільне підприємство створене Deutsche Messe AG (через свою дочірню компанію Hannover Fairs Mexico) і Italian Exhibition Group SpA (IEG).

Обидві групи мають великий і багаторічний досвід роботи в секторі міжнародних виставок з додатковим портфелем заходів. Міцна присутність IEG і Deutsche Messe в різних країнах світу, безумовно, є найкращою гарантією успіху і привабливості виставок, які будуть організовані на мексиканському ринку.

Партнерство розпочнеться на виставці Active & Sports Expo, яка відбудеться в Леоне, Мексика, з 25 по 27 листопада 2021 року, на якій IEG (організатор RiminiWellness і Dubai Active & Muscle Show в Дубаї зі своєю дочірньою компанією HBG Events) об’єднається. Виставка буде проходити в Poliforum Leon на площі 18 000 квадратних метрів, обраної через її вигідного територіального положення в мексиканському штаті і сильної підтримки з боку місцевої влади.

Коррадо Перабоні, генеральний директор Italian Exhibition Group, прокоментував: «Ці місяці пандемії ми витратили на підготовку до міжнародного розвитку наших флагманських продуктів. Угода з Deutsche Messe – невід’ємна частина цієї стратегії. Співпраця між двома провідними європейськими гравцями здавалося найкращим способом вийти на такий багатообіцяючий ринок, як Мексика, і після Wellness ми і наші німецькі колеги оцінимо можливість розробки нових продуктів».

Deutsche Messe входить в п’ятірку найбільших виставкових організаторів в Німеччині.

Бернд Роде, генеральний директор Hannover Fairs Mexico, зазначив, що «завдяки спільному підприємству Deutsche Messe і Italian Exhibition Group ми формуємо міцний альянс, який об’єднає багаторічний досвід, знання, кращі практики та нові продукти. Також клієнтів, що в сукупності дозволить нам запускати ведучі заходи в Мексиці та Латинській Америці. Наший перший спільний захід, Active & Sports Expo, стане найкращою можливістю продемонструвати величезний потенціал мексиканського та латиноамериканського ринку для нового глобального бізнесу, такого як індустрія спорту і оздоровлення».

Active & Sports Expo Leon прагне створити захід, який буде просувати спорт і заходи на свіжому повітрі в мексиканському суспільстві, а також максимізувати бізнес-потенціал і диверсифікацію продукції в цьому важливому секторі. На престижному заході Global Wellness Summit (GWS) 2020 року, на якому збираються міжнародні лідери оздоровчої економіки, було підраховано, що галузь коштує 4,5 трильйона доларів. За даними Global Wellness Institute, оціночна вартість економіки фізичної активності становить 828,2 мільярда доларів (вих. 2019) і включає в себе основні сегменти спорту, активного відпочинку, фітнесу та усвідомленого руху.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини