Італія знімає обмеження на ізоляцію

Після декількох тижнів майже повної ізоляції кав’ярні, ресторани і кінотеатри по всій Італії знову відкрилися в понеділок, оскільки випадки COVID-19 знизилися по всій країні.

Чотирнадцять регіонів країни тепер позначені як «жовті», тобто з низьким ризиком COVID-19. Ще п’ять регіонів зараз знаходяться на помаранчевому рівні. Reuters повідомляє, що тільки один регіон, Сардинія, як і раніше знаходиться під червоною тривогою.

Хоча ресторани знову можуть вітати відвідувачів, до 22:00 діє комендантська година.

Культурні заклади, такі як кінотеатри і музеї, можуть проводити заходи на відкритому повітрі, а місткість приміщень обмежена до 50%. Школам і університетам в жовтого і оранжевого зонах дозволено відновити очне навчання.

  Мальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

Колізей також знову відкрився для індивідуальних відвідувачів, проте групові тури поки не дозволені.

У найближчі тижні планується скасувати додаткові обмеження, а відкриття басейнів і тренажерних залів планується після проведення певних оздоровчих процедур.

Тим часом, Італія приєдналася до кількох країн у введенні заборони на поїздки для прибуваючих з Індії. Оскільки Індія бореться зі зростаючою хвилею COVID-19.

Жителям Італії дозволено повернутися додому з Індії, хоча вони повинні здати два негативних теста на COVID-19 (один при від’їзді і один при прибутті), а потім відправитися на карантин, повідомляє Reuters.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туристичний сектор Італії під прицілом мафії

Пандемія Covid-19 надає вражаюче вплив на туристичну індустрію в усьому світі. Багато тур компанії щосили намагаються впоратися з кризовою ситуацією, яка змушує власників приймати...

Як регіони Італії готуються до відкриття літнього сезону

З наближенням літнього сезону країни шукають шляхи порятунку туристичної галузі після місяців страждань. Найближчі місяці мають вирішальне значення, особливо для країн, які в значній...

Італія заборонила круїзні судна з центру Венеції

Уряд Італії вжив заходів для захисту історичного центру Венеції від потенційної шкоди, яку можуть нанести круїзні лайнери. У статті Reuters пояснюється, що пропозиція була прийнята...

Італійські поліцейські здійснили рейд на вечірку гравців “Ювентуса”

Сили безпеки Італії оштрафували гравців Ювентуса за домашню вечірку, оскільки футболісти порушили заходи по боротьбі з коронавірусів. Спортивна газета Corriere dello Sport повідомила в четвер,...
Погода

Останні новини