Італія запустила перше міжнародне туристичне веб-радіо

Національне агентство по туризму Італії (ENIT) минулого тижня запустило перше міжнародне туристичне веб-радіо, щоб сприяти відновленню італійського туризму за допомогою музичних розваг.

Веб-радіо «Відвідайте Італію», доступне через Інтернет або мобільний додаток, буде транслюватися на декількох мовах і в прямому ефірі з кореспондентами з 23 країн, передавати подкасти, новини про туризм, а також тематичні програми, ток-шоу про подорожі, літературні шоу і ексклюзивні інтерв’ю з національними і міжнародними діячами.

У програмі також буде «багато» італійської музики – інструменту трансляції італійської культури, її історії, традицій і способу життя.

Мета – зробити туристичне веб-радіо «голосом Італії в світі», щоб показати «різноманітні образи країни» як на території самої Італії так і за кордоном.

Для трансляції було відібрано ряд музичних творів, розділених по категоріях і жанрам, включаючи оперу, джаз, свінг, танцювальну музику і традиційні італійські пісні. Також будуть представлені думки експертів про національні та міжнародні туристичних тренди в мистецтві, культурі, гастрономії, про вино, сталий розвиток і фольклорі.

Відродження італійського туризму вкрай необхідно, оскільки оборот цього сектора драматично знизився більш ніж на 60%: з 44 мільярдів євро в 2019 році до 17 мільярдів євро в минулому році, згідно з аналізом Дослідницького центру Unimpresa.

  В Італії стрімко розвивається туризм класу люкс

“Пандемія буквально зруйнувала один з найважливіших секторів економіки в нашій країні. Наша заклопотаність як мине рік, в якому спостерігаються драматичні цифри, не тільки по відношенню до витрат іноземних туристів, викликає занепокоєння в цьому році і, зокрема, в майбутньому літньому сезоні” – прокоментував ситуацію віце-президент Unimpresa Джузеппе Спадафора.

Найгіршим періодом для італійського туризму став другий квартал 2020 року, який збігається з карантинними заходами, прийнятими урядом для боротьби з першою хвилею Covid-19: товарообіг, втрачений за квітень, травень і червень 2020 року, в цілому склав 10,1 мільярда доларів. (-84,7%), з 12,1 млрд у другому кварталі 2019 року до 1,8 млрд у другому кварталі 2020 року.

  В Італії стрімко розвивається туризм класу люкс

З іншого боку, в період з січня по березень збиток обороту, пов’язаний з більш низьким «іноземним» присутністю в Італії, склав 2,3 мільярда (-34,5%), з 6,7 мільярда в першому кварталі 2019 року до 4, 3 мільярди в першому кварталі 2020 року.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини