В Барселоні вперше 5000 чоловік відвідали концерт без соціального дистанціювання

5000 чоловік щойно відвідали концерт без соціального дистанціювання в спробі безпечно протестувати особисті заходи

Концерт може стати відповіддю на припинення соціального дистанціювання.

Барселона щойно дала світу уявлення про те, як може виглядати постпандеміческая життя.

У суботу 5000 фанатів року зібралися в Барселонському концертному залі Palau Sant Jordi, щоб подивитися, як Love of Lesbian грає сет. Щоб потрапити туди, фанати повинні були пройти тест на коронавірус в той же день і носити медичну маску для обличчя, надану організаторами концерту на час шоу.

«Минуло півтора року з тих пір, як ми в останній раз були на сцені як група», – сказав співак Санті Бальмес натовпі в перервах між піснями, повідомляє The Guardian.

Концерт в Барселоні, який був підтриманий місцевою владою та експертами Фонду боротьби зі СНІДом та інфекційними захворюваннями, є частиною більш масштабних зусиль з перевірки заходів з охорони здоров’я та безпеки на фестивалях і зборах по всій Європі напередодні літнього сезону. Як повідомляла The New York Times, аналогічні концерти вже пройшли в інших країнах, а в наступному місяці Великобританія планує провести власні випробування.

Якщо не звертати уваги на маски, картина заходу в Барселоні дійсно могла виглядати так, як ніби вони були з давно минулих днів, коли термін «соціальне дистанціювання» абсолютно нічого не значив.

Однак Вентура Барба, виконавчий директор фестивалю Sonar і один з організаторів заходів в Барселоні, сказав The New York Times, що, хоча концерт був «маленьким, але важливим кроком до нормальності», він ні в якому разі не був відповіддю на всі наші запитання і проблеми.

  В аеропорту Софії відкрилася лабораторія Covid-19 для пасажирів

Глядачі чекають початку концерту рок-музики іспанської групи Love of Lesbian у Палау Сант Жорді в Барселоні 27 березня 2021 року.
Глядачі чекають початку концерту рок-музики іспанської групи Love of Lesbian у Палау Сант Жорді в Барселоні 27 березня 2021 року.

Це тому, що, як пояснив Барба, цей концерт був «не комерційним проектом», і був би вдалим, якби він окупився через вартість тестування і маскування.

Барба сказав, що продаж квитків склала лише 36% бюджету концерту, який склав близько 250 000 євро (приблизно 294 000 доларів США). Ще 30% були покриті державними органами, щоб вони могли перевірити ефективність заходів безпеки, 24% – від приватних спонсорів і 10% – від Barba і інших промоутерів.

  Кіпр посилює правила в'їзду для українців

Що стосується подальших дій, агентство AFP повідомило, що всі відвідувачі концертів будуть залишатися на зв’язку з офіційними особами, які будуть відслідковувати будь-які активні спалахи COVID-19, щоб переконатися, що тестування, маскування і температурних перевірок було досить. Хоча це може здатися кошмарним сценарієм, Фонд боротьби зі СНІДом та інфекційними захворюваннями організував в грудні менший концерт за участю 500 осіб, використовуючи ті ж методи, без єдиної коронавирусной інфекції. Доктор Хосеп Марія Льібре сказав AFP, що вони очікують того ж від цього заходу.

«Ми очікуємо, що він буде повністю безпечним», – сказав він. «Протягом наступних 14 днів ми подивимося, у скількох з аудиторії позитивний результат тесту на Covid, і повідомимо про це».

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини