ГоловнаІспаніяТуристам у Європі пригрозили штрафами за захоплення лежаків рушниками і сон біля моря

Туристам у Європі пригрозили штрафами за захоплення лежаків рушниками і сон біля моря

Туристична індустрія Іспанії намагається позбавитися репутації «європейської столиці вечірок», запроваджуючи нові штрафи для відпочиваючих. На список обмежень звернули увагу в Daily Mail.

Так, іспанський регіон Коста-дель-Соль оголосив, що припинятиме проведення «скандальних» дівич-вечорів і хлопчаків — для цього туристичні квартири та готелі планується забезпечити пристроями з моніторингу шуму. Влада Балеарських островів, куди входять знаменита Ібіца та Майорка, обмежила кількість безкоштовних алкогольних напоїв у готелях «все включено» до шести на день на людину. Крім того, окремі провінції заборонили продаж алкоголю ночами та акції в барах.

Крім того, з липня популярні курорти Іспанії почнуть карати туристів, які захоплюють лежаки рушниками – грошове стягнення становитиме 25 фунтів стерлінгів. Штрафи також загрожують мандрівникам, які вирішили заснути на пляжі у Валенсії – 1,3 тисячі фунтів стерлінгів. Припинятимуться й прогулянки у бікіні міськими вулицями — 250 фунтів стерлінгів та справлення потреби в морі — 645 фунтів стерлінгів.

Зазначається, що Іспанія щороку приваблює на свої курорти “непропорційно велику” кількість британських туристів.

Туристам у Європі пригрозили штрафами за захоплення лежаків рушниками і сон біля моря

Також по темі:

Туристи в Іспанії стикаються з дедалі жорсткішими заборонами та штрафами

В Іспанії з’явилася нова проблема для туризму, влада б’є на сполох

Влада Іспанського курорту штрафуватиме туристів які мочаться в Середземне море

Свіжі новини

Погода

Схожі новини