ГоловнаІспаніяВ Іспанії з'явилася нова проблема для туризму, влада б'є на сполох

В Іспанії з’явилася нова проблема для туризму, влада б’є на сполох

Чергове «вузьке місце», спричинене постковідними проблемами з персоналом, через яке Європа продовжує занурюватися в туристичне божевілля, а туристи по приїзді стикаються з «дальшим туристичним хаосом», виявленого в Європі. Йдеться про служби таксі, а також про проблеми каршерингу: все це також як і авіакомпанії, аеропорти та сервіс у готелях починає давати величезні збої – тепер туристи стоять годинами у чергах, щоб взяти собі таксі чи машину на прокат.

«Постковідний синдром» у вигляді нестачі водіїв та автомобілів, отже – величезних затримок та черг наздогнав туристів в аеропортах Майорки та Ібіці. Проблеми з довгими чергами на таксі зафіксовані і в інших туристичних точках, включаючи Барселону, Коста-дель-Соль та Пальму.

Представники агрегаторів звинуватили у проблемі нестачу водіїв. Біль Морагес, президент асоціації таксі, сказав Majorca Daily Bulletin: «У короткостроковій перспективі неможливо знайти рішення. Це божевілля. Все перевантажено, все нестійке. Такого ще ніколи не траплялося. Ми не можемо впоратися з усім трафіком», – заявив експерт. За його підрахунками не вистачає приблизно 500 водіїв лише на Майорці, а на Ібіці проблема вдвічі гірша.

Є проблеми також із громадським транспортом. Нагадаємо, що з іншого боку Європи, в Дубліні, туристів попередили про дуже дорогий каршеринг. Проблема також у пандемії – за два роки компанії сильно скоротили парк автомобілів.

Тим часом туристи, налякані загальним хаосом, продовжують «здавати квитки» та анулювати тури. Подробиці читайте за посиланням.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини