ГоловнаІракПосол Республіки Ірак провів у Посольстві зустріч з Тимчасово Повіреним у справах Держави Лівія в Україні

Посол Республіки Ірак провів у Посольстві зустріч з Тимчасово Повіреним у справах Держави Лівія в Україні

15 лютого 2021 року Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні Й.В. Пан Бакір Ахмед Аль-Джаф провів у Посольстві зустріч з Тимчасово Повіреним у справах Держави Лівія в Україні Паном Аделем Беніссою.

На початку зустрічі Й.В. Посол Аль-Джаф привітав Шановного Гостя та резюмував політичну й економічну ситуацію в Іраку, наголосивши на позиції Іракського Уряду підтримувати всі регіональні та міжнародні ініціативи, що сприяють зміцненню безпеки та стабільності у братній Лівії, зокрема конструктивного діалогу між усіма Сторонами у Лівії для досягнення національного примирення, збереження єдності країни та відмови від іноземного втручання у її внутрішні справи.

Під час зустрічі також відбувся обмін думками щодо питань, що становлять спільний інтерес – шляхів удосконалення братерських відносин між двома дипломатичними представництвами, а також співпраці у різних заходах, спрямованих на зміцнення відносин дружби й співробітництва з Українською Стороною, на благо інтересів усіх Сторін.

Наприкінці зустрічі Пан Адель Бенісса подякував Й.В. Послу Аль-Джафу за теплий прийом та гостинність, висловивши вдячність народу та політичного керівництва Лівії за братські позиції Іраку.

Джерело: Сайт Посольства Ірак в Україні

Свіжі новини

Погода

Схожі новини