ГоловнаІндонезіяІндонезія запускає тестування COVID-19 на слину

Індонезія запускає тестування COVID-19 на слину

Kalbe Farma, найбільша фармацевтична компанія Індонезії, в четвер оголосила про запуск набору для тестування на COVID-19 на основі слини.

Іраваті Сетіаді, президентський уповноважений компанії, сказала, що тестовий набір був розроблений в минулому році і схвалений Міністерством охорони здоров’я в цьому місяці.

За словами виробника, діагностичний тест набагато точніше інших, чутливість і специфічність більше 95% в клінічних випробуваннях

Вона стверджувала, що це набагато точніше, ніж тести на антитіла, що проводяться в лабораторіях, тому що в ньому використовується метод ізотермічної ампліфікації, опосередкованої зворотною транскрипцією (RT-LAMP), для специфічного виявлення нуклеїнової кислоти, що становить генетичний матеріал вірусу SARS-CoV-2.

«Результати клінічних випробувань показали, що точність відбору становить 94%, а специфікація – 98%», – сказав Сетіади під час онлайн-прес-конференції в четвер.
За її словами, тест більш зручний і практичний, ніж інші, представлені на ринку, і не вимагає спеціального обладнання.

За словами чиновника він буде продаватися під назвою InnoLAMP і буде коштувати 488 000 індонезійських рупій (34 долара).

Проте, Актероно Два Будіяті, дослідник, який працював над проектом, попередив, що також може бути можливо отримати псевдопозитивний або негативний результат, тому що тест заснований на показниках pH в слині.

Бамбанг Броджонегоро, міністр досліджень і технологій Індонезії, сказав, що тест може допомогти прискорити тестування і відстеження контактів в районах, де немає адекватної інфраструктури для тестів RT-PCR.

Він сказав, що тести на слину використовувалися в інших країнах, і цей метод може підтримати боротьбу з COVID-19 в Індонезії, де загальна кількість хворих в даний час перевищує 1,48 мільйона, в тому числі близько 40 тисяч смертей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини