Загадкові візерунки виявлені в пустелі Тар, Індія

У глибинах пустелі Тар заховані кілька загадкових старовинних ручних малюнків, вирізаних на землі. Нещодавно знайдені величезні малюнки є прикладами геогліфів або мотивів. Ці величезні зображення і візерунки, зроблені вручну, висічені на землі і зображуються як найбільші зображення, зроблені руками людини, які коли-небудь були виявлені!

Одним з інших дуже відомих геогліфів є Наска Лінії Перу, але той, який був знайдений в пустелі Тар, здається, стоїть окремо, представляючи (можливо) найбільші в історії графічні зображення, розроблені людьми.

У новому документі дослідники пояснили: «До цих пір ці геогліфи, найбільші з виявлених в світі і вперше на Індійському субконтиненті, також унікальні в тому, що стосується їх загадкових знаків».

Вони були виявлені двома незалежними дослідниками з Франції, на ім’я Карло та Йохан Етхаймер. Вони помітили нові геогліфи за допомогою програми Google Earth під час віртуального дослідження регіону пустелі Тар.

  Літак з Делі в Нью-Йорк повернувся по середині польоту, через наявність кажана на борту

Найбільший геогліф – це гігантська асиметрична спіраль, відома як Боха-1, і складається з однієї петлевий лінії, що протягнулася на 12 км на площі 724 м в довжину і 201 м в ширину.

Дослідники також відзначили: «Гігантська спіраль і змієподібна фігура, безумовно, є основними пам’ятками, тісно пов’язаними з Боха-3, припускаючи, що всі інші геогліфи були створені в якості основи для цього набору».

  Літак з Делі в Нью-Йорк повернувся по середині польоту, через наявність кажана на борту

Цей регіон, також відомий як Велика Індійська пустеля, займає площу близько 200 000 кв. км, що перекриває Індію і Пакистан.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини