ГоловнаГрузіяНова програма магістра з глобальної політики та досліджень безпеки, дозволена органами влади...

Нова програма магістра з глобальної політики та досліджень безпеки, дозволена органами влади Грузії

2 лютого 2021 року Національний центр підвищення якості освіти Міністерства освіти, науки, культури і спорту Грузії успішно додав англомовну магістерську програму з глобальної політики та досліджень безпеки до Кавказького міжнародного університету.

Цей магістр був розроблений в рамках цільової ініціативи НТЦУ (Науково-технологічний центр в Україні) ХБРЯ (хімічними, біологічними, радіологічними і ядерними) Експортного контролю щодо матеріалів подвійного використання та нематеріальних технологій у країнах ГУАМ, що фінансується ЄС.

Випускники з усього світу стануть експертами з питань, пов’язаних із глобальною безпекою та контролем експорту, що допоможе підвищити обізнаність про ХБРЯ загрози та важливість належного контролю експорту у своїх країнах. Випускники також будуть сприяти розробці та вдосконаленню своїх національних систем контролю експорту, допомагаючи досягти головної мети боротьби з розповсюдженням ЗМЗ (зброя масового ураження). Нарешті, нові випускники також сприятимуть подальшому розвитку національної системи контролю експорту Грузії.

Вступ на перший курс відкриється найближчим часом і буде безкоштовним для всіх студентів, які мають право на участь.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з пані Тако Лагідзе: tako.laghidze@ciu.edu.ge

Свіжі новини

Погода

Також читайте