ГоловнаГреціяГреція знайшла заміну російським туристам і б'є рекорди з прибуття гостей

Греція знайшла заміну російським туристам і б’є рекорди з прибуття гостей

Російських туристів у Греції замінили відпочиваючі із Балканських країн. Причому так, що в республіці не тільки не відзначається спад турпотоку, а й очікуються рекордні показники прибуття гостей з-за кордону. Про це журналістам розповів офіційний представник кабінету міністрів Греції Янніс Іконому.

“Туристи з Балканських країн змогли компенсувати втрати від відсутності російських та українських гостей”, – пояснив чиновник.

За його словами, у червні турпотік перевищив найоптимістичніші прогнози місцевого турбізнесу – за місяць до країни через аеропорти прибуло 3,481 млн. відпочиваючих. Для порівняння: минулого року в аналогічний період цей показник був на рівні 1,190 млн. осіб, а в червні 2019-го – 3,470 млн. осіб.

Наразі афінський Акрополь щодня приймає 15 тис. туристів. Салоніки також б’ють рекорди з прийому іноземних туристів, потік відпускників уже зріс на 280% порівняно із сезоном 2019-го. Однак більшість гостей – пасажири круїзів, які прибувають до міста в рамках екскурсійних програм.

У планах грецької влади забезпечити стабільний турпотік і у міжсезоння. Починаючи з листопада у країні сподіваються на приїзд пенсіонерів із Європи. У республіці впевнені, що європейцям у ситуації, коли ціни на газ зростають у геометричній прогресії, комфортніше і навіть дешевше провести зиму в Греції. Місцеві готелі вже готові приймати туристів до січня.

Янніс Іконому також зазначив, що наплив відпочиваючих зараз дуже допомагає бюджету республіки. Доходи від туріндустрії сягають 20% ВВП Греції. “Ці гроші переходять безпосередньо в повсякденну економіку і безпосередньо збільшують добробут громадян”, – сказав чиновник.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини