ГоловнаГотеліТуристка зняла квартиру у відпустці і виявила в ній 10 прихованих камер

Туристка зняла квартиру у відпустці і виявила в ній 10 прихованих камер

Американська туристка розповіла в мережі, що орендувала квартиру через сервіс Airbnb у Філадельфії та виявила у ній понад 10 прихованих камер. На публікацію, яка стала вірусною у мережі, звернули увагу у New York Post.

Як пояснила жінка у Twitter, вона та її подруга винайняли квартиру для невеликої відпустки у Філадельфії. Повернувшись після нічної прогулянки, дівчата заснули на дивані, а вранці помітили на стелі схожий на камеру пристрій, спрямований на них. Туристки вирішили обшукати житло і виявили ще близько 10 прихованих систем стеження — за їхніми словами, вони знайшли камери в душовій та спальні, деякі з них були замасковані під системи пожежогасіння.

Туристка зняла квартиру у відпустці і виявила в ній 10 прихованих камер

Дівчина продовжила ділитися подробицями історії з користувачами мережі: вона писала, що повідомила про камери Airbnb і в поліцію, проте чекала на відповідь більше двох днів. Як стало відомо пізніше, під час поліцейського розслідування інформацію про пристрої спостереження було спростовано — у квартирі не було знайдено жодних слідів. Проте, представники сервісу повернули туристкам гроші за проживання.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини