ГоловнаLifeStyleТуристам розповіли, як розпізнати фейкові відгуки про готелі

Туристам розповіли, як розпізнати фейкові відгуки про готелі

Туристам порадили з підозрою ставитися до позитивних відгуків, написаних у надмірно захопленій манері. Про те, як розпізнати підроблені рецензії від справжніх, розповів експерт Метью Хейрснейп (Matthew Hairsnape), пише Mirror.

Засновник сервісу туристичних відгуків розповів, що п’ятибальні оцінки об’єкту часто можуть бути сфальшовані. На його думку, малоймовірно, що якийсь заклад отримує лише позитивні відгуки і немає жодного зауваження чи пропозиції щодо покращення. Також це відноситься і до «барвних» негативних оцінок, оскільки їх можуть писати конкуренти або людина, схильна до стресу або перебуває в поганому настрої.

Експерт розкрив, що важливо звертати увагу на деталі: справжня людина завжди включатиме у свій відгук подробиці, щоб краще описати досвід перебування у закладі. Крім того, Хейрснейп порадив перевіряти самих рецензентів: наприклад, звернути увагу на їхнє ім’я або подивитися, чи не перетинаються дати відпочинку в різних готелях.

«Будьте обережні, коли читаєте відгуки від користувачів, які не мають фотографії профілю і дуже незвичайне ім’я, наприклад Теодор Золоте Яблуко, або ім’я, яке вважається надто поширеним, наприклад Джон Джон Сміт», — попередив фахівець.

Раніше фахівці онлайн-сервісу Make Life Simpler показали кілька простих лайфхаків для правильного збирання валізи у поїздку. Насамперед туристам порекомендували заздалегідь продумувати вбрання та складати разом кожен комплект, щоб не доводилося витрачати час на вибір аутфіту у відпустці.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини