Від дому не далі 10 кілометрів, нові правила для французів

Президент Еммануель Макрон оголосив в середу, що Франція продовжила ізоляцію від COVID-19 по всій країні як мінімум на місяць.

З суботи Франція вимагатиме, щоб жителі залишалися в межах 10 кілометрів від своїх будинків, а також закрили всі другорядні магазини, заявив Макрон в телезверненні. Комендантська година в країні о 19:00 залишиться в силі, а школи перейдуть на дистанційне навчання.

«Кожна людина повинна обмежити свої контакти з іншими людьми,» сказав Макрон, згідно The BBC, але додав, що «кінець тунелю» був в поле зору, якби люди дотримувалися обмежень.

Макрон сказав, що ізоляція – і прискорене впровадження вакцини – дозволять Франції повільно відновити роботу до середини травня, з музеями, барами і ресторанами на відкритому повітрі, які знову зможуть приймати гостей.

  Посольство Франції евакуює своїх громадян з Пакистану через «серйозні загрози»

За повідомленням Reuters, загальнонаціональна ізоляція проводиться в зв’язку з тим, що з лютого число нових випадків інфікування в країні подвоїлася і склала в середньому майже 40 000 чоловік в день.

У той же час кампанія вакцинації у Франції натрапила на деякі перешкоди, включаючи тимчасове припинення поширення вакцини AstraZeneca. За деякими даними, на сьогоднішній день в країні вакциновано близько 12% населення, і до середини червня планується вакцинувати 30 мільйонів дорослих.

Макрон написав у Твіттері, що вакцини відкриються для людей старше 60 років 16 квітня, а 15 травня – для тих, кому за 50.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Форум “Покоління рівності” при “ООН-жінки” проходить у Парижі

Форум "Покоління рівності" - всесвітній саміт, присвячений питанням гендерної рівності, який проводиться структурою "ООН-жінки" під спільним головуванням Франції та Мексики в партнерстві c громадянським суспільством, яке задає...

Путін, Меркель і Макрон обговорили врегулювання конфлікту на сході України, Білорусь, Сирію, Навального

Канцлер Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон провели спільну відеоконференцію з президентом Росії Володимиром Путіним. Федеральний канцлер, президент Франції і президент Росії спочатку обговорили...

Лувр розмістив всю свою колекцію мистецтв для перегляду в Інтернеті

Це найвідоміший музей у світі, в якому зберігається одна з найвідоміших картин на планеті - «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, і ті, хто мріє...

Міністри закордонних справ G7 засуджують Росію через окупацію Криму

Міністри закордонних справ G7 одностайні у засудженні дій Росії з підриву суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Ми, міністри закордонних справ країн Великої сімки –...
Погода

Останні новини