ГоловнаФранціяВід дому не далі 10 кілометрів, нові правила для французів

Від дому не далі 10 кілометрів, нові правила для французів

Президент Еммануель Макрон оголосив в середу, що Франція продовжила ізоляцію від COVID-19 по всій країні як мінімум на місяць.

З суботи Франція вимагатиме, щоб жителі залишалися в межах 10 кілометрів від своїх будинків, а також закрили всі другорядні магазини, заявив Макрон в телезверненні. Комендантська година в країні о 19:00 залишиться в силі, а школи перейдуть на дистанційне навчання.

«Кожна людина повинна обмежити свої контакти з іншими людьми,» сказав Макрон, згідно The BBC, але додав, що «кінець тунелю» був в поле зору, якби люди дотримувалися обмежень.

Макрон сказав, що ізоляція – і прискорене впровадження вакцини – дозволять Франції повільно відновити роботу до середини травня, з музеями, барами і ресторанами на відкритому повітрі, які знову зможуть приймати гостей.

За повідомленням Reuters, загальнонаціональна ізоляція проводиться в зв’язку з тим, що з лютого число нових випадків інфікування в країні подвоїлася і склала в середньому майже 40 000 чоловік в день.

У той же час кампанія вакцинації у Франції натрапила на деякі перешкоди, включаючи тимчасове припинення поширення вакцини AstraZeneca. За деякими даними, на сьогоднішній день в країні вакциновано близько 12% населення, і до середини червня планується вакцинувати 30 мільйонів дорослих.

Макрон написав у Твіттері, що вакцини відкриються для людей старше 60 років 16 квітня, а 15 травня – для тих, кому за 50.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте