ГоловнаCOVID Travel NewsУ популярному у заможних українців князівстві посилили режим

У популярному у заможних українців князівстві посилили режим

Уряд Монако оголосив про набуття чинності низки заходів, спрямованих на боротьбу з новою хвилею COVID-19. Так, серед змін: скорочення терміну дії ПЛР-тестів до 24 годин, призупинення роботи нічних клубів та караоке, шкільних уроків плавання та секцій бойових мистецтв.

Роботодавцям рекомендовано перевести працівників на віддалений режим роботи. Відновлюється необхідність носіння масок на відкритому повітрі, а також під час занять спортом у закритих приміщеннях.

Використання санітарних перепусток для осіб віком від 16 років продовжено до 31 січня. Згідно з новими правилами, цей документ необхідно пред’являти під час відвідування барів, ресторанів та заходів чисельністю понад 300 осіб.

До оновлених категорій фахівців, яким необхідно отримати санітарний пропуск для роботи, увійшли технічний та обслуговуючий персонал, працівники готелів, ресторанів та барів, а також гральних залів. Зміни торкнулися і тих, хто працює на заходах або в закладах, для відвідування яких потрібна санітарна перепустка.

Свіжі новини

Погода

Також читайте