Модельєр Richemont і Yves Saint Laurent Альбер Ельбаз помер від COVID-19

Знаменитий модельєр Альбер Ельбаз, можливо, найбільш відомий своєю роботою в Yves Saint Laurent і Lanvin, помер від Covid-19 у віці 59 років, повідомила в неділю модна компанія Richemont.

Ельбаз був креативним директором паризької фабрики Richemont AZ Factory, для якої він розробив «красиву, практичну і орієнтовану на моду, яка працює для всіх», згідно з її веб-сайту.

Він помер в суботу від Covid-19, повідомив CNN представник Richemont.

«З шоком і величезним сумом я почув про раптову смерть Альбера. Альбер мав заслужену репутацію однієї з найбільш яскравих і улюблених фігур в галузі», – сказав у своїй заяві голова Richemont Йоганн Руперт.

«Мене завжди захоплювали його розум, чутливість, щедрість і неприборкане творчість. Він був людиною виняткової теплоти і таланту, і його незвичайне бачення, відчуття прекрасного і співчуття залишали незабутнє враження».

  Паризькі готелі класа люкс в кризі

Народившись в Касабланці, Марокко, і виховуючись в Ізраїлі з одного року, Елбаз навчався в Шенкарському коледжі інженерії та дизайну.

Він працював в Yves Saint Laurent, перш ніж розпочати 14-річний період роботи креативним директором Lanvin, домігшись критичного і комерційного успіху для дому та закріпивши за собою всесвітню репутацію улюбленого дизайнера, йдеться на сайті AZ Factory.

Італійсько-французька фотомодель Карла Бруні-Саркозі була серед тих, хто віддав належне покійному дизайнеру в соціальних мережах, поділившись фотографією Ельбаз і її зі словами: «Як сумно. Спочивай з миром».

Мер Парижа Анн Ідальго написала в Твіттері, що Ельбаз, «талановита, щедра людина, так сильно любив Париж, і його буде не вистачати».

Смерть Ельбаза залишає фешн-індустрію в жалобі за все через кілька місяців після смерті Кензо Такада, засновника Kenzo, який також помер від коронавируса.

  У Парижі відкрився кінотеатр-готель
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

8 найкращих китайських кварталів у всьому світі

Більшість великих міст можуть похвалитися китайськими кварталами, анклавами китайської культури, торгівлі та кухні. Хоча жоден з них не був обов'язково запланований або не використовувався...

Між Францією і Великобританією загострюється ситуація. Британія направила військові судна

Влада Великобританії направила два військові судна в протоку Ла-Манш на тлі загроз Парижа блокувати острів Джерсі через розбіжності по зонам рибальства. У повідомленні оборонного відомства...

Німеччина і Франція віддають перевагу залізничним подорожам

В останні тижні дві найбільші країни ЄС - Німеччина і Франція - одна за одною представили ініціативи, спрямовані на більш екологічні внутрішні подорожі наземним...

У Парижі відкрився кінотеатр-готель

У Парижі зараз знаходиться унікальний кінотеатр, перший в своєму роді, який дозволить гостям дивитися фільми в своїх номерах. Що ж, для цього у вас...
Погода

Останні новини