ГоловнаФранціяЛувр розмістив всю свою колекцію мистецтв для перегляду в Інтернеті

Лувр розмістив всю свою колекцію мистецтв для перегляду в Інтернеті

Це найвідоміший музей у світі, в якому зберігається одна з найвідоміших картин на планеті – «Мона Ліза» Леонардо да Вінчі, і ті, хто мріє відвідати музей Лувру в Парижі, тепер можуть зробити це віртуально. Багатство колекцій Лувру можна побачити на новій платформі, яка об’єднує всі твори музею в одному місці, а також відкрито новий веб-сайт, який є більш зручним та захоплюючим.

Вперше вся колекція Лувру доступна в Інтернеті, незалежно від того, чи виставляються роботи в музеї, чи зберігаються вони, чи здаються в довгостроковій позиці в інших французьких установах. Розроблений як для дослідників, так і для допитливих любителів мистецтва, можна безкоштовно переглянути понад 482 000 записів, включаючи роботи з Лувру та Національного музею Ежен-Делакруа та скульптури з садів Тюїльрі та Каруселі. Є також роботи з Національної музеї рекуперації, які були відновлені після Другої світової війни і передані в Лувр, поки їх не можна буде повернути законним власникам.

Сайт пропонує кілька способів заглибитися у колекції, включаючи прості або розширені пошуки, записи за кураторським відділом або за тематичними альбомами. Інтерактивна карта допомагає відвідувачам підготуватися або продовжити свій візит і дозволяє їм вивчати кімнату музею за кімнатою. База даних, яка регулярно оновлюється музейними експертами, буде продовжувати розростатись і відображатиме досягнення у дослідженнях.

Лувр розмістив всю свою колекцію мистецтв для перегляду в Інтернеті

Другий спосіб милуватися творами мистецтва з музею – через його новий веб-сайт. Розділений на три основні розділи та зосереджуючи увагу на роботах у колекціях та розкішних обстановках, в яких вони відображаються, сайт пропонує відвідувачам оцінити колишній палац, переходячи з кімнати в кімнату. Доступний французькою, англійською, іспанською та китайською мовами, сайт можна відвідувати на планшетах та комп’ютерах, але призначений в основному для використання на смартфонах. Він призначений для синхронізації з Лувром, оскільки музей розробляє більше цифрового контенту.

Свіжі новини

Погода

Також читайте