ГоловнаCOVID Travel NewsЄвропа розгляне можливість отримання цифрового пропуску здоров'я, щоб відновити подорожі

Європа розгляне можливість отримання цифрового пропуску здоров’я, щоб відновити подорожі

У зв’язку з тим, що у всьому світі застосовується так багато різних правил щодо тестів і вакцинації COVID-19, Європейська комісія пропонує впровадити «цифровий зелений пропуск», щоб відновити туризм і допомогти стимулювати відновлення економіки.

Хоча подробиці будуть опубліковані 17 березня, ідея полягає в тому, що цифровий сертифікат полегшить поїздки в межах ЄС, вказавши, чи був його власник вакцинований або його тест на вірус негативний. Також там буде інформація про одужання тих, хто перехворів COVID-19. Хоча проїзний може полегшити подорож між країнами, не уточнюється, що мандрівники повинні мати його в обов’язковому порядку.

Європа розгляне можливість отримання цифрового пропуску здоров'я, щоб відновити подорожі

Проблема розділила держави-члени, і є побоювання з приводу конфіденційності та проблем дискримінації, але виконавча влада ЄС як і раніше прагне до впровадження загальноєвропейської системи. «Він буде поважати захист даних, безпеку і конфіденційність», – запевнила президент Європейської комісії Урсула Фон Дер Ляйен. «Цифровий зелений пропуск повинен полегшити життя європейців. Мета полягає в тому, щоб поступово дати їм можливість безпечно переміщатися в Європейський Союз або за кордон – для роботи або туризму».

Якщо проїзний буде реалізований, його також можна буде використовувати для надання доступу до місць розваг та гостинності, а також до пам’яток. США і Великобританія також входять до числа тих, хто в даний час розглядає питання про введення аналогічного пропуску. Національна стратегія пандемії коронавіруса президента США Джо Байдена включає вивчення можливості прив’язки вакцин до міжнародних сертифікатів про вакцинацію в цифровій формі. Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон також зажадав перегляду паспортів вакцини.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини