Все, що потрібно знати про карантинні готелі

До березня 2020 року концепція карантинного готелю багатьом здавалася б чимось із зомбі-апокаліпсису. Думка бути замкненим, щоб запобігти поширенню небезпечного вірусу, все ще викликає тривогу і суперечить ідеї про готель як про місце відпочинку.

Однак у 2021 році вони є необхідною частиною життя людей, які бажають подорожувати з країн, що входять до “червоного списку”. Мало того, але кілька країн, які покладаються на туризм, розглядають їх як частину шляху до нормального життя.

По-перше, що таке червоний список?

Червоний список – це перелік країн, які, як вважається, становлять високий ризик передачі Covid. Вони різняться залежно від країни, оскільки кожна з них має свій метод визначення того, що становить „високий ризик”, і вони регулярно можуть змінюватися залежно від кількості справ, щеплень чи навіть політичних та економічних причин.

Хоча багато експертів згодні з тим, що такі списки необхідні для контролю інфекцій, інші критикували їх з кількох причин. По-перше, країни можуть брати участь в червоних списках «око за око», коли вони забороняють приїжджати в країну як акт помсти за те, що їх заборонили самі, а не з наукових причин. Крім того, може бути економічно недоцільно забороняти деякі країни через тісних зв’язків, що могло вплинути на рішення Великобританії дозволити в’їзд індійським мандрівникам замість пакистанських відвідувачів, незважаючи на новий небезпечний індійський варіант, який завдав збитків Нью-Делі. Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон навіть запланував візит до Індії на знак підтримки.

Проте, незважаючи на цю критику, країни дотримуються цієї системи червоних списків, щоб визначити, хто і як довго повинен їхати в карантинний готель.

Що відбувається в карантинному готелі?

Як ви, мабуть, до цього часу вже розібрались, вся суть карантину – ізоляція. У готелі це означає бути обмеженим у своїй кімнаті, не дозволяючи змішувати гостей.

У готелі з хорошим обслуговування номерів це може бути добре протягом перших кількох днів – навіть приємно. Однак багато місць вимагають двотижневого ув’язнення: набагато жорсткіше завдання – зрештою, є стільки речей, щоб розважити вас.

Окрім віддалення від інших людей, очевидна увага приділяється і чистоті. У випадках, коли вам дозволяють вийти зі своєї кімнати для користування спільною зоною, такою як сауна або басейн, від вас можуть очікувати, що ви будете санувати свою територію після використання.

Готелі також відходять від фізичних грошей: у багатьох є цифрова послуга, де ви просто платите за все карткою, а інші почали приймати біткойни. Хоча це не повинно бути несподіванкою – в наші дні ви навіть можете використовувати біткойни в інтернет-казино – це дійсно сигналізує про рух до готельного господарства, яке відмовляється торгувати монетами та купюрами.

  Безкоштовні щеплення для іноземців збільшили приплив туристів в США

Говорячи про гроші, хоча очевидно, що відпочиваючі покривають витрати на перебування, оскільки це їхній власний вибір, такі країни, як Великобританія, вимагають, щоб відвідувачі з “країн червоного списку” оплачували вартість обов’язкових готелів – попит, який у більшості туристів погано погіршився, вартість оманливих £ 1750 (€ 2020).

Що роблять різні країни?

Австралія була однією з перших країн, яка впровадила обов’язковий карантин під час пандемії. Відвідувачам довелося утримуватися в номері готелю протягом 14 днів за свій рахунок, але стратегія спрацювала. Протягом більшої частини зими чи літа в Австралії нові випадки поділялися на окремі цифри, що робить країну одним із найбезпечніших місць у світі з точки зору передачі вірусів.

  Безкоштовні щеплення для іноземців збільшили приплив туристів в США

Однак не всі країни дотримуються такої суворої позиції, як позиція Австралії. Намагаючись активізувати туризм, уряд Греції закликав шість своїх островів, включаючи Крит, Корфу та Родос, запропонувати свої готелі для карантину в середині квітня. Цей крок відбувся із фінансовим стимулом: готелі отримували б від влади 45 євро на день за номер, а також щоденну суму 15 євро за порожні номери. Щоб отримати кваліфікацію, підприємствам потрібно було б дотримуватися суворих медичних вказівок та пропонувати гостям обслуговування номерів, коли вони цього потребують.

Можливо, навіть не буде необхідності в карантині для відвідувачів, які щеплені або мають негативний ПЛР-тест. Греція – одна з перших європейських країн, яка приймає відвідувачів з будь-якої точки континенту таким чином, і інші можуть наслідувати їхній приклад.

На протилежній стороні шкали Європейська Комісія просила Ірландію пом’якшити заходи, введені ними в березні, що змусило відвідувачів з декількох держав ЄС укласти карантин до 14 днів вартістю майже 2000 євро. Хоча ірландський уряд прагнув запобігти поширенню нових варіантів Covid у своїх межах, Комісія побоювалась, що ця політика порушує закони про дискримінацію та свободу пересування.

Все, що потрібно знати про карантинні готелі

Чи карантинні готелі назавжди?

Якщо ви ненавидите звук карантинних готелів, то не варто сильно хвилюватися. Широко поширена вакцинація означає, що вони стануть менш поширеними, особливо в країнах з добре розробленими програмами імунізації.

Однак розрізнені глобальні зусилля по вакцинації означають, що сплески вірусу завжди вірогідні, оскільки подорожі стають все більш поширеними. Нездатність вакцинувати всіх означає набагато вищий ризик зараження, що підвищує ймовірність карантину. Карантинні готелі можуть існувати в тій чи іншій формі на довгі роки, в залежності від того, наскільки добре світ впорається з найбільш смертоносною пандемією за більш ніж століття.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини