Новий виток пандемії у популярних туристичних напрямках викликає тривогу

Останні тижні, місяці показали, що пандемія Covid-19 просто так не закінчиться. У більшості країн кількість інфікованих коронавірусів розвивається по синусоїді-безліч злетів і падінь. І на сьогоднішній день у багатьох популярних туристичних напрямках спостерігається різка тенденція до зростання нових хворих.

До цих країн належать туристичні напрямки на півдні Європи, такі як Кіпр і Туреччина, де останнім часом щодня заражається більше 60 000 чоловік. Розкішні тур напрямки, такі як Багами, Мальдіви і Коста-Ріка, також б’ються з ростом числа інфекцій.

Туреччина: строгі обмеження щоб врятувати літній сезон

Ситуація в Туреччині дуже тривожна. Як уже згадувалося, останнім часом щодня реєструється більше 60 000 нових випадків зараження. З цієї причини президент Ердоган оголосив про «повну ізоляцію».

В рамках цих заходів всі підприємства, включаючи ресторани і кафе, повинні бути закриті аж до 17 травня. Громадяни можуть залишати свої будинки тільки у невідкладних справах, наприклад в магазин за продуктами. Подорожувати між містами можна тільки за спеціальними перепустками.

Мета обмежень – врятувати літній сезон 2021, враховуючи, що Туреччина є популярним місцем відпочинку для багатьох туристів з Європи і Росії. Ердоган хоче до початку основного сезону знизити кількість заражень до мінімуму, щоб уникнути повторення торішнього фіаско в сфері туризму (-70% за кількістю відвідувачів).

Коста-Ріка і Мальдіви – безпрецедентне зростання нових хворих

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість госпіталізацій, пов’язаних з Covid-19, в Коста-Ріці, популярному місці в останні місяці, знаходиться на найвищому рівні з початку пандемії. Ця центральноамериканська країна ще не досягла значного прогресу в кампанії вакцинації (поки вакциновані тільки літні люди) і в даний час відповідно посилює заходи проти поширення хвороби.

  Без тесту та вакцини: Домініканська Республіка скасовує всі обмеження на в'їзд туристів

У випадку з Мальдивами абсолютна кількість інфікованих невелика через невелику чисельність населення, але велике по відношенню до загального населення. Останні дані показують високий ріст числа хворих (понад 380 нових випадків за один день), хоча слід зазначити, що тільки 6 з них були зареєстровані на курортних островах.

Таїланд і Туніс закручують гайки

В цілому страх нових мутацій Covid-19, схоже, викликає побоювання і в інших країнах. Ще одне популярне туристичне напрямок, яке викликає тривогу, – це Таїланд. Після того, як кількість хворих в квітні значно збільшилася, країна знову закручує гайки. Готелі на острові Пхукет тепер знову закриті, і неможливо навіть вільно переміщатися між окремими провінціями.

  Без тесту та вакцини: Домініканська Республіка скасовує всі обмеження на в'їзд туристів

Туніс також вводить більш строгі обмеження через погіршення ситуації. В результаті уряд Тунісу вирішив, що з 3 травня всі іноземні відвідувачі повинні будуть пройти через семиденний карантин після прибуття, а також будуть зобов’язані проходити тести ПЦР в 5 і 7 дні карантину.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

IATA попереджає: Літній сезон під загрозою

Через повільних темпів вакцинації літній сезон 2021 знаходиться під загрозою, побоюється асоціація авіакомпаній IATA, яка також скоригувала свої прогнози збитків авіаперевізників в сторону підвищення. Асоціація...

США склали рейтинг країн, в які не рекомендують подорожувати

Цього тижня Державний департамент США додав до свого списку "не подорожувати" щонайменше 116 країн. Напрямки, які отримають найвищий рейтинг четвертого рівня, включають Великобританію, Канаду, Францію,...

Туреччина скасовує вимогу вакцинації для іноземних туристів

Чиновники оголосили, що для міжнародних мандрівників, які в'їжджають до країни, не вимагатимуться сертифікати про щеплення. На даний момент потрібно буде представити лише негативний результат тесту...

Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Перші ознаки мінливої ​​пандемії нарешті з'являються в усьому світі. За даними Reuters, в неділю Ізраїль полегшив деякі зі своїх протоколів COVID-19. Країна офіційно зняла частину...
Погода

Останні новини