Нові тенденції: Подорожі після COVID-19

Пандемія COVID-19 відновила дискусію про те, якими мають бути напрями для подорожей в майбутньому. У той час як в XIX столітті середньовічні пандемії чуми і холери призвели до розширення вулиць, експерти вважають, що нинішня криза в галузі охорони здоров’я призведе до посилення прихильності справі сталого розвитку, навколишнього середовища і пішоходів.

Крім того, готелі побачать ряд тенденцій, які бізнес повинен прийняти, щоб не відставати в цьому новому способі розуміння напрямків і туризму.

Людина і здоров’я

Перша тенденція, яку багато міст дотримуються протягом багатьох років, – повернути простір для пішоходів. Після пандемії COVID-19 антропоцентричне, людяне або пішохідне місто восторжествує, довівши, наскільки важливо, щоб у громадян і туристів був простір для прогулянок. Прогулянкове і зелене місто покращує здоров’я тих, хто гуляє по його вулицях, заохочуючи фізичні вправи і уникаючи малорухливого способу життя, а також скорочуючи забруднення навколишнього середовища за рахунок зменшення простору для автомобілів.

Наприклад, виділяється іспанська Понтеведра: 70% поїздок по місту відбуваються пішки або на велосипеді, 80% дітей ходять до школи пішки, і більше немає регульованої парковки, але є безкоштовні паркувальні місця, які можуть бути зайняті тільки на 15 осіб.

Компактний і зручний

Концепція пішохідної доступності – один з основних елементів компактного міста, яке покликане зменшити потребу городян або відвідувачів у використанні особистих транспортних засобів.

Компактний і близький до центру місто ставить городян в центр, і всі їхні потреби повинні бути в крокової доступності: школа, робота, лікарня і магазини. Ця концепція також допомагає мандрівникові, який тепер може відкрити для себе місце призначення, відвідавши райони за межами історичного центру. У той же час, прагнення до близькості до міста дає можливість відкривати готелі і житло будь-якого типу, так як це буде набагато зручніше відкривати для себе.

  Все, що вам потрібно знати про цифровий сертифікат ЄС на COVID-19

Прикладом цього є концепція 15-хвилинного міста Парижа: жителі переміщуються в різні компактні квартали, інтегровані в велике поліцентричне місто.

Мобільний і інклюзивний

Новітня концепція прийшла зі Швеції: 1-хвилинне місто хоче, щоб жителі стали со-архітекторами і за одну хвилину переробили свої вулиці. Це гіперлокальний проект, оскільки він фокусується на безпосередньому міському ландшафті, використовуючи вулицю як основну одиницю міста.

  Греція і Німеччина запускають проїзні сертифікати про вакцинації в ЄС

У Швеції розроблений комплект міських меблів, який жителі можуть використовувати відповідно до своїх потреб: квіткові горщики, сидіння, велосипедні стійки, дитячі зони або спортивні зали на відкритому повітрі. Ця модель мобільного міста входить в тренд тактичного урбанізму і урбанізму на основі участі.

Розумний

Технології наближають нас до розумних міст, інтелектуальної моделі, яка постійно надає громадянам інформацію, щоб полегшити життя. На туристичному рівні все більше і більше міст приєднуються до мережі Smart Destinations.

Світлофори, автобуси і магазини будуть спілкуватися один з одним; мобільні додатки покажуть найближчі паркувальні місця; Крім того, Wi-Fi буде доступний по всьому місту. В цьому відношенні виділяється Токіо, об’єднавши екологічність з технологіями, перетворившись в розумне місто, орієнтоване на створення відновлюваних джерел енергії для громадського освітлення.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини